Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami nagyon jó sebészt anyajegy eltávolításra Budapesten?

Figyelt kérdés
S.O.S!!A problémám csak annyi, hogy az arcomon található az anyajegy és nem szeretném ha heg maradna.Tudom, hogy egy kisebb fajta heg marad, de nem tudtok valami módszert, amivel majd hogy nem eltűnthető vagy lézerrel nem lehet úgy megcsinálni, hogy ne látszódjon a műtét helye?

#anyajegy #arc #heg #sebész #szakember #anyajegy_eltávolítás
2013. ápr. 30. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem vagy 5-öt vagdalt ki a sebész a fejemről. (Borotvált kopasz akartam lenni.) Mindet varrni kellett. Nagyon kicsi heg maradt utánuk. Annyira, hogy hogy csak keresve találnám meg őket.

(Kivéve 1-et, amit én barom kapargattam viszketés miatt. Annak ott van a nyoma. De ha küldenék a fejem azon területéről képet, akkor sem találnád meg.)

A bőrgyógyászaton kell mondanod (vagy hazudnod) egy okot, ami miatt indokolt az eltávolítás. Utána elküld vele a sebészetre. A többit tudod. Ez ingyenes akció. De csak azért, mert nem tetszik, nem lesz indokolt.

2013. máj. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!