Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb szőrtelenítő...

Melyik a legjobb szőrtelenítő krém? (eddig zuhanyzósat használtam, de keresek olcsóbbat/tartósabbat)

Figyelt kérdés

Nekem teljesen bevált. Amum gyantát nem engedi, borotva meg félelmetes és szinte ugyanolyan, mint a krém, szóval krémet használok

Eddig a Veet zuhanyzósat használtam, de 150ml 2000ft és most nyárra keresek olyat, ami vagy olcsóbb, vagy nagyobb kiszerelés, vagy tartósabb


2013. máj. 5. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Régen Opilcát használtam mert az olcsó volt és leszedte a szőröm, míg a Veet egyáltalán nem. De amúgy már egyiket sem ajánlanám, iszonyat káros a bőrödre, szervezetednek sem jó azaz anyag ami beszívódik bőrön át, és a környezetre is káros. A borotva nem félelmetes, miért lenne? Sokkal egyszerűbb, gyorsabb használni. Próbálkozz azzal inkább.
2013. máj. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
na én meg az oplicát próbáltam intim részen és nagyon nem használt semmit én is a veet-et használom a zuhanyzósat de 2 na és szőrösödöm szóval most a veet zselégyantát fogom használni egyszer már kipróbáltam és nagyon jó kevésbé fáj és jól kiszedi a szőrt a kéket vettem.
2013. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!