Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketére szeretném festeni a...

Feketére szeretném festeni a hajam, de azt hallottam, nagyon nehéz utána visszafesteni. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta gondolkodom a fekete hajszínen, de félek, hogy esetleg rosszul állna (barna hajam van alapból) vagy ha megunom. Tényleg annyira nehéz visszafesteni utána? Van esetleg olyan fekete hajfesték, ami kikopik?
2013. máj. 16. 07:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nehéz is. De hajszínt úgysem pár hónapra választunk nem? Igen, akkor nem tartósat kell venned.
2013. máj. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Megvárod amíg lenő (ez ronda)

Leszívatod (tönkre teszi a hajad)

Levágatod...


Hát ennyi lehetőséged marad a fekete hajszín után.


Nekem 5 évig volt fekete hajam.

2013. máj. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Én vörössel kezdtem de csak szinezővel, aztán egy hirtelen ötlettől vezérelve fekete lettem.Nagyon fura volt megszokni, mostviszont már nem tudnák mást elképzelni.10éve fekete vagyok.Viszont eltüntetni tényleg esélytelen.Párszor megpróbáltam, szőkítőpor, rá hajfesték, éshát narancssárgás letta hajam.Egyszer sikerült a barnát elérnem, de aztán annyira tönkre ment a hajam, és a szín sem volt igazi hogy visszafestettem feketére.Nagyon jól gondold meg, mert ha nem teszik vagy meggondolod magad akkor igazi szenvedés lesz!
2013. máj. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, mindneképp szivatni kell ami angyonr oncsol. Ha nem vagy benne biztos hogy jól állna-e addig ne csináltasd meg, avgy próbáld meg szinezővel és akkor az kikopik.
2013. máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Vanna olyan programok ahol a képedre csinálhatsz mindneféle hajat. Próbáld ki ott a feketét, de szeritnem a szinező a legjobb ötlet ha tetszik jöhet a festék.
2013. máj. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet venni fekete színezőt, (Directions, stb márkák amihez nem kell oxi) ezek kijönnek a hajból teljesen, minden mosásnál kopik. Én festékkel kezdtem, de nagyon nem állt jól, attól nagyon sokáig tartott megszabadulni, leszívatás után csak vörös foltos lett, ronda volt a hajam kb 1 évig miatta.
2013. máj. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igaz, a vöröstől és a feketétől a legnehezebb megszabadulni. Vagy lenöveszted, vagy leszívatod, de a legtöbb haj nem bírja a leszívatást tehát tönkre megy.
2013. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Van Colour B4, meg Color Oops, ezek kiszedik a festéket anélkül, hogy roncsolnák a hajat.

De azért javaslom, hogy először a színezőt próbáld ki, mert ha befested feketére, akkor az eredeti hajszínedet nagyon nehéz lesz visszakapni, tapasztalatból mondom. Nekem kb. 1 évembe telt :D

2013. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Garnier color & shine tartós színezőt használok. 1 hónap után már elkezd kopni de ez tényleg tartós. Lehet első körben color shampooval próbálkoznék, az hamarabb enged.
2013. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is a színezőre voksolok. Anno a középbarna hajamat színeztem be feketére (Palette Color Shampoo-val), nagyon tetszett és nem is kellett sokszor újraszíneznem, szinte észrevehetetlenül kikopott egy félév múlva :)
2013. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!