Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete hajfestés tényleg...

A fekete hajfestés tényleg nagyon roncsolja a hajat?

Figyelt kérdés
Szeretném befestetni a hajam és valami jó színre gondoltam de annyira nincs ötletem de tetszene például a fekete haj. De mindenkitől azt hallom, hogy mennyire roncsolja a hajat, talán még jobban mint ha leszívatnám szőkére. De tényleg ennyire? És ha nagyon sötétbarnát választok? Adjatok tanácsokat légy szíves! Köszönöm:)
2013. máj. 16. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:

a szőke ezerszer jobban... és főleg, hogy szép legyen kb havonta lekell szivatni a tövét...

a nagyon sötét barna jó, de az a hátránya, hogy az ében fekete tartósabb, a barna kicsit könnyebben kopik.

2013. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig feketével lett festve, és nagyon hullik, meg töredezik is de hozzáteszem, hogy én naponta 3X vasalom, szal nekem inkább attól:) A nagyon sötétbarnát ha picit több ideig rajtahagyod, akkor lehet feketés talán, de mindenképpen sötétebb lesz:D Te tudod, de én nem bánom, hogy "roncsolom", szép :))
2013. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már 10 éve feketére festem a hajamat. Semmi problémám nincs vele. Amit viszont nem szabad figyelmen kívül hagyni az az, hogy ha megunod vagy megbánod nagyon nehéz megszabadulni tőle..ezért jól gondold meg a feketét. Ja! és ha nagyon fehér bőrű vagy, akkor úgy fogsz kinézni mint egy vízihulla :D
2013. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem eléggé hullott, mikor feketére festettem. De elég gyakran festettem.

Most barna, és nem festem, de lehet, hogy minden más festéktől hullott volna, ki tudja :D

A leszívatás viszont sokkal jobban roncsolja, mint a fekete.

2013. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem roncsol jobban a szőke sokkal durvább nekem 5 éve fekete mikor először befestettem elkezdett hullani a hajam de kiderült nem a feketével volt gond hanem a palette hajfestékkel úgyhogy nem ajánlom hogy azt használd én garnier-t használok és ettől nem hullik és sokkal szebb mint más festék.
2013. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyított hogy a fekete hajfesték még a szőkénél is jobban roncsolja a hajat. Nekem is jó pár évig volt fekete hajam, bármit használtam töredezett a vége és mikor elértem a számomra megfelelő hajhosszt le kellett vágni olyan rossz állapotban volt.. Legtöbb esetben a sötétbarnából is fekete lesz úgyhogy ha nem vagy biztos magadban ne kockáztass, mert nagyon nehéz tőle megszabadulni.
2013. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A legutolsó válasszal teljesen egyetértek, én is így tudom. (fodrász vagyok)
2013. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!