Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fényvédő nélkül napozás?

Dubstep91 kérdése:

Fényvédő nélkül napozás?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 hónapja elkezdtem napozgatni,de nemhasználtam semmi krémet.Jó fehér bőrű vagyok sőt nagyon is,de ennek ellenére egyszer sem volt piros a bőröm,sőt le sem égtem.Csak kapom folyamatosan a sötétebb árnyalatokat ahogy az idő múllik.Sokszor volt rossz idő ezért nembirtam napozni ennek a hónapnak az elején,Mindig zuhanyzom napozás előtt és képes vagyok 1 2 órákat is kintlenni.Általába délután fél 3 vagy 3 tól 4 ig vagy 5 ig szoktam.kb 40 50 perc hason majd háton és váltásnál tussolok is 1 et.én úgyvagyok vele amig nem égek le vagy nem pirulok be nagyon addig birok fényvédők nélkül napozni.De más ezt nem osztja és ledöbben az egészen és a bőrrák ra figyelmeztet.Ha használnák fényvédőt akkor is ilyen gyorsan tudnák barnulni?vagy ne használjak addig semmit még magam nem érzem hogy kellene?vagy majd csak június tól már erősebb a nap és onnantól lenne ajánlatos?

2013. máj. 19. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Rajtad múlik, de azért nézd meg ennek a férfinak a fotóját. Ő sem használt fényvédőt...

[link]

2013. máj. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Évszázadokon át megvoltak nélküle az emberek. Nem te leszel az első, aki majd elég tőle.
2013. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ja de ez itt hosszú 25 év hatása : D én már majdnem elértem azt a szint amit akartam még 1 hét max és jöhet a fényvédő,de abból is olyan amitől még valahogy lehet barnulni.Tavaly max 2 hetet napoztam fényvédővel eredménytelenül,igaz késő nyáron kezdtem már
2013. máj. 20. 11:55
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ja de ez itt hosszú 25 év hatása : D én már majdnem elértem azt a szint amit akartam még 1 hét max és jöhet a fényvédő,de abból is olyan amitől még valahogy lehet barnulni.Sundance 20 as faktorszámú béta karotinos napozót néztem ki.Tavaly max 2 hetet napoztam fényvédővel eredménytelenül,igaz késő nyáron kezdtem már
2013. máj. 20. 12:02
 5/5 Irving válasza:
25 év hatása igaz, de most napozol utoljára majd életed során? Vagy már többet nem is fog nap érni? Jövő nyáron is kell majd egy kis szín... meg azután is, mert ugye kifakulsz. Itt a kérdés inkább az, hogy vállalod e ezt a következményt? Az embereknek az a nagy hibájuk (mindenben), hogy nem tudnak előre gondolkozni (évekre gondolok), hogy majd később mi lesz. Ezért táplálkozunk egészségtelenül, ezért járunk szoliba, ezért cigizünk stb mert most jó, szép és kívánatos meg hát mindenki ezt csinálja még is jól néz ki... de majd 20-30 év múlva is? Ha gazdag leszel és lesz pénzed akkor nem gáz, olyan kezelések léteznek már, hogy elintézed... De ha ennyire ráérsz napozni otthon, nem tudom gazdag leszel... :)
2013. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!