Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Párom régen duci volt és még...

Párom régen duci volt és még akkor csíkok jöttek ki a combján és fenekén amikor meghízót. Azóta edzeni jár és le is fogyót de a csíkok még ott vannak. Van valami kenőcs esetleg erre a célra is ami tényleg hat persze olyan?

Figyelt kérdés
Ezek már fehérek lettek azóta de zavarja hiába mondom, hogy engem nem. Már egy jó ideje edzeni jár, kardió és súlyzós is. Le is fogyót szépen, feszesedet és izmosodott a popsija is combra is stb. De ezek a csíkok még mindig ott vannak. Hogy lehet eltüntetni? Kenőcs ami használ is gyorsan látványosan?
2013. máj. 20. 19:18
 1/2 anonim válasza:

A kenőcsök nem használtak (bőrgyógyás), amik kel kentem a növekedési csíkjaimat, a házidoki akkor azt mondta nekem h nem lehet eltüntetni.

Stria, ahogyan a terhességi csík is, gyors növekedés vagy gyors bőr nyúlás, amit a bőr nem bír, nem tud tolerálni.

Hallottam valami új stiftes dologról is, a legkisebb kiszerelése 7 ezer. :// De az elvileg meg a bőrgyógyász szerint jó a hegekre, meg striákra.


Nem vettem meg, mert a korábbiakra is sokallom a pénzt, mert nem használtak.Azok valami keloid vagy antikeloid vagy milyenek voltak.

2013. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pont ezt mondta egyik ismerőse is neki ,hogy van valmai ami 7-8 ezer és,hogy ez valami új dolog és hatásos... De tudjuk a reklám az reklám...

Tudsz linket adni ,hogy melyik kenőcs ez?

2013. máj. 20. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!