Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem egy Palette Color...

Vettem egy Palette Color Shampoo 320as szőkítőt hogyan használjam ha csak 1et vettem a hátközépig érő hajamra?

Figyelt kérdés
2 csomag ajánlott a hajam hossza miatt de nem akarok annyira szőke lenni mint amit ellehet vele érni ezért csak 1et kenek rá de 1csomagban 2 színelőhívó van tehát rákenhetem mind a két színelőhívót? és ha csak az egyik csomagot kenem rá akkor foltos lehet vagy ha 30 p helyett 15-20 percig hagyom rajta akkor nem világosít olyan sokat?

2013. máj. 26. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobban tetted volna ha kettőt veszel, így nem lesz elég és foltos leszel. Ha a színnel is baj van miért azt vetted? :/
2013. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mert csak egy nagyon picit szeretnék szőkíteni a hajamon és nem akarom festékkel tönkretenni se szőkítőporral és ha 2 db ot veszek akkor tuti világosabb lesz és azért ezt a színt mert ami ettől sötétebb az már sötétebb a hajamnál is
2013. máj. 26. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a baj hogy világosabb leszel hanem hogy nem lesz elég az egész hajadra és helyenként marad a mostani színed, de te tudod mit akarsz. Mindkét színelőhívót keverd bele és ha látod hogy elégedett vagy a színnel mosd le!
2013. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az otthoni szőkítés mindenfélképpen tönkreteszi a hajad, ha 20percig van rajta, ha 40.....
2013. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tuti kevés lesz, szóval nem fog mindenhova jutni, így nem érdemes belekezdeni sem, mert foltos lesz és rémes a végeredmény. Ha kettőt veszel akkor csak több festéked lesz, attól még nem lesz világosabb mint az egy magában... a színe nem változik attól hogy több. Ha nem akarsz olyan világosat mint ez a szín, akkor vizet keverj hozzá és kevésbé fog szőkíteni tőle.
2013. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul nem fog jutni mindenhova festék és foltos lesz a hajad..én is ezt a fajtát használom és a kicsit rövidebb, mint hátközépig érő hajamra is kevés egy doboz.
2013. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!