Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az a problémám, hogy lány...

Az a problémám, hogy lány létemre elég szőrös a combon tulajdonképpen nem is szőrős hanem pihés de sajnos fekete ezért nagyon látszik! Borotválni gyantázni nem akarom! Válaszokat légyszi! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezzel volt problémám tizenévesen. Jópár évig rejtegettem. Hosszú nadrág, térdig érő rövidnadrág, térdig érő szoknya, nem átlátszó harisnya stb. Aztán rájöttem, hogy felesleges belőle problémát csinálni, és elkezdtem leborotválni a lábszárammal együtt. Kb másfél perccel több időt vesz igénybe így a borotválkozás. Azóta nem csinálok ebből gondot.
2013. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor mit akarsz vele!? Esetleg szőkítsd ki,sokan ezt csinálják!Bár engem akkor is zavarna,ha kiszőkíteném!
2013. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!1 kommentelő!Én azért félek a borotvától mert beerősödik vagy nem?!

2 kommentelő!A szőkítésre már én is gondoltam de ha kiszőkítem nem lesz még feltűnőbb!Ha nem akkor hol lehet ilyet vásárolni?!

2013. máj. 27. 15:59
 4/7 anonim ***** válasza:
emgem is zavart.én epilálom.4-5 hetente szoktam de akkor se azért mert látszik hanem hogy sima legyen.ugyanis úgy kiritkította, hogy szemmel észre sem lehet venni
2013. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Jaj, mikor felejtitek már el ezt a hülyeséget, hogy a borotválásról erősödik???
2013. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
simán gyanta, gyengülnek a szálak is
2013. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Asszem maradok a szőkítésnél vagy az epilálásnál!
2013. máj. 27. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!