Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kevés a heti 1x hajmosás?

Kevés a heti 1x hajmosás?

Figyelt kérdés

Hátközépnél picit hosszabb a hajam, heti 1x mosom mert nem zsírosodik meg nem "esik össze" a fejemen.(tehát dús)



Valamelyik nap szóbakerült a barátnős társaságban ki mikor mossa és elég furán néztek mikor én mobdtam h heti 1x mosom.



Ez igénytelenségnek számít? 20/L


2013. máj. 30. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
én is heti egyszer mosom,mert nincs szuksegem a surubbi mosasra.....szerintem nem igenytelenseg,ha nem latni meg rajta :)
2013. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rám is furán néznek, mert csak heti egyszer mosom. Kb. 6-7 nap után kezd el zsírosodni a hajam szemmel láthatólag és ezért csak heti egyszer mosom.
2013. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, sokaknál elég. Különben is, a ritkább hajmosás egészségesebb mint heti 3-4 alkalom.
2013. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem kevés örülj neki, csak tényleg nehéz a mai világban elképzelni hogy egy hosszú hajú csajnak hoyghoyg csak 6.-7. nap kezd el zsírosodni a haja. :D Ne vedd sértésnek ha furán néznek rád emiatt.
2013. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem számít igénytelenségnek. Mindenki haja mást igényel. Tök jó dolog szerintem, hogy a te hajad kibírja 1 hétig azt, hogy nem esik össze, nem zsírosodik. Ha szép, akkor miért is mosnád többször :)

Egyik barátnőmnek is ilyen és annyira irigylem érte. Nekem sajnos már a 2. napon elkezd zsírosodni, lelapulni és 3. nap muszáj megmosnom.

2013. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hátközépig ér és én is heti 1x mosom. Mondjuk az utolsó napra, vasárnapra már nem túl szép, ha megyek valahova, akkor megmosom 1 nappal előbb, de gyakrabban tényleg nem kell.
2013. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Éveken át én is heti 1x mostam, szintén furcsán néztek rám. Sajnos azóta egészségügyi gondok és sok gyógyszer miatt, 2-3 nap után csúnyább, mint anno 1 hetesen mosatlanul, kényetelen vagyok heti 2-3x is megmosni.
2013. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!