Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha használom az oriflame...

Ha használom az oriflame hair-x hajnövekedést serkentő samponját, és mellé kipróbálom a ricinus olajas hajpakolást, mert nagyon lassan nő a hajam. Akkor az nem lesz sok a hajamnak és nem kezd majd el tőle hullani?

Figyelt kérdés
a sampon nekem nagyon bevált, mert egy éve szinte már semmit nem nőtt a hajam, mióta meg ezt használom azóta már nőt úgy 2 cm-ert ..viszont a ricinus olajról is sok jót hallottam, nektek bevált?

2013. jún. 3. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a ricinusolajtól iszonyatosan hullott a hajam :S
2013. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is azért félek kipróbálni mert elég érzékeny a hajam és nem akarom nagyon megeröltetni :/ Sajnos elég sűrűn vasalom, de próbálom minél kevesebbszer... festeni nem festem, mert eredetileg világosszőke
2013. jún. 3. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor hullhat tőle a hajad,ha:-sokáig hagyod rajta,pl 5-6 órákig fulladoznak benne a hajhagymák

-folpackba csavarod,és törölköző is van rajta,befüllednek a hajhagymák,kitágulnak a tüszők,és elengedik a hajszálat,ami ezért kihullik

-ugyan ez történik,ha éjszakára becsavarva fekszel le vele,és csak reggel mosod le

Ez se mindenkinél fordul előr,de azért benne van a pakliban.

Amit javaslok:csak 1-2 ó órára hagyd a hajad teljes hosszán,de a tövektől állj meg olyan 5 cm-re.Csak picit kekerd be,először pl,csak törölközőbe.

Ha nem történt baj,akkor később kenheted picit tovább a tövekhez.De már 1.alkalommal is jut feléjük,szóval ha akkor nem lett baj,akkor a következőknél se lesz.

Szóval a lényeg,hogy óvatosan:)

Ja ha nagyon félsz,akkor először csak kis helyen próbáld ki,pl hátul a tarkód felé.

2013. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én 2 hete ricinusozom a hajam. Utánaolvasgattam, és volt több helyen, hogy teljesen normális ha az elején hull tőle a haj.

Pont most rendelek én is ilyen sampont, meg szerintem azt a szérumát is. Neked mennyi idő alatt nőtt 2cm-t a hajad?

2013. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kb 1 hónap alatt nőt már annyit tőle :)
2013. nov. 6. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!