Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok segiteni a hajammal...

Tudnátok segiteni a hajammal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most 15 éves vagyok. Az eredeti hajszinem sotetszoke volt.Azt 14 évesen szineztem sötétebre.Atlztan befestettem egy 6ossal,aztan egy 5ossel.Ezt nagyon megbántam,aztán leradiroztam.A radirozas utan rakentem a 8.0 s festeket de narancs lett.Utánna egy 7est de ezt csak 10pt hagytam rajta mert feltem h sotet lesz.Igy egy pucit befogta,se még mindig narancsos a szine.Utánna 1 honappal bekentem egy 8.1es szinezovel remenykedve h hamvas lesz.De nem lett...:(..es most már kezd elegem lenni..a hajam se a regi,mert nagyon konnyen gubancolidik,plusz apalbol is vekony szalu volt..es meg csak 15 vagyok..azon gondolkoztam h festek (vegre fodrasszal :D) egy term.hatasu hamvas vilagoss szoket,ami tenyleg vilagos..es ezt veglegesen..de ettol.mar nahyon tonkremenne a hajam? Amugy hosszu a hajam..es nem szeretnem levagatni..ezert arra is gondoltam h visszafestem az eredetire,h ne legyen vele gondom eyls kesz..de nagyon tetszik az a szoke szin,es jol is álnna ...de lehet h nem kellene mert csak 15 vagyok..:( segitsetek..Mit csináljak?

2013. jún. 4. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Már az első bénázás után fodrászhoz kellett volna menned. Menj el, ő majd rendbe hozza. Pár centit meg, ha csúnya a vége vágass belőle. Az nem fog a hosszán nagyon meglátszani, de szebb lesz az összkép.
2013. jún. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fodrászként én is azt mondom, már jóval korábban kellett volna elmenni. Nagyon sok mindent csináltál a hajaddal feleslegesen, ami nem tett neki jót. Ezek után már a szakember sem lesz képes csodákra, tehát előfordul, hogy nem sikerül elsőre a hamvas árnyalat.
2013. jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elmegyek,köszönöm :) es szeeintetek hamvas szőkére festessem (ami nagyon tetszik es jol is allna) vagy vissza az eredeti szinemre es onantol ne is festessem? Nagyon tonkre menne a hajam ha mar ennyi idos koromtol folyamatosan festettnem vilagosabra,mint az eredetim?
2013. jún. 4. 09:55
 4/5 A kérdező kommentje:
[link] ilyesmi hajszinre gondoltam..
2013. jún. 4. 10:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám. :D Amugy meg szerintem most hagyd egy pár hónapig pihenni (közben ápold!) és aztán menj el fodrászhoz és minden rendben lesz.
2013. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!