Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna bőr ellen valami módszer?

Barna bőr ellen valami módszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon le tudok barnulni és nagyon nehezen megy ki :/ Nem tudtok valami jó megoldást? Nekem nem áll jól a barna bőr valahogy nem illik nekem, esetleg valami krém vagy bármi ami hatásos? És esetleg valami olyat tudtok amivel ha bekenem magam kimehetek a napra és nem fogok lebarnulni? Előre is köszönöm! :)
2013. jún. 10. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

:-D


Miért nem áll jól? Ha egyszer ilyen a bőröd nehezen tudom elképzelni, hogy nem áll jól.


Amúgy vegyél csadort, vagy 50+os naptejet, az már majdnem olyan mintha sátorban mozognál.

2013. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert pl. hasam vagy a combom meg tök fehér mert soha nem éri nap.. és szeretném ha minden testrészem olyan lenne :/ arcon nagyon nem áll nekem jól a barna bőr szóval aki tud segíteni kérem :/ bármilyen megoldás jó
2013. jún. 10. 10:34
 3/3 anonim ***** válasza:

A naptejtől ugyanúgy barnulsz, csak nem égsz le.


Egy megoldás van: ne menj ki a napra. Hordj széles karimájú kalapot.

2013. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!