Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom gyorsan eltűntetn...

Hogyan tudom gyorsan eltűntetni a pattanásaimat?

Figyelt kérdés
sziasztok! minél gyorsabb és hatásosabb módszereket várok. a hátamon, a mellkasomon és az arcomon is fekete miteszerek és gennyes pattanások vannak. van valaki aki tetszik és szerintem ha nem lennék ilyen bőrtípusú összejönne velem. még nyáron szeretnék vele összejönni, szval addigra szeretném csodássá varázsolni bőrömet. kérlek szépen segítsetek!!! köszönöm:)

2013. jún. 22. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyönyörû, ès ha majd azt kèri legyèl hidrogènszõke mûmellû plázribi akkor az leszel? Menj kozmetikushoz, de inkább valami jó agykurkászhoz.
2013. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az előzőhöz hozzászólva szerintem azért az nem egy megvetendő elvárás, hogy valakinek ápolt bőre legyen, ráadásul a férfiak evolúciósan az optimális genetikai konstellációt (szép bőr, haj stb.) preferálják.
2013. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond már egy hormonokkal teli 15 èves lánynak meg egy fiúnak (mert a kèrdezõ 100 hogy nem több) hogy kislányom, ne serdülj már mert ronda a kèped ès nem lesz aki megfektessen.
2013. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
jogos
2013. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!