Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A combom elég szőrős lehet...

A combom elég szőrős lehet borotválni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Szerintem ne borotváld, mert nagyon megerősödik. Inkább akkor szőrtelenítő krémmel, epilátorral vagy gyantával csináld. A legjobb a gyanta, mert akkor hetekig szép sima marad. Én epilátorral szoktam, mert azt otthon is simán meg tudom csinálni. Az első pár alkalommal baromira fáj, de aztán megszokja az ember :)
2008. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és nem lesz csúnya ha nő vissza a szőr?
2008. jún. 25. 20:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha epilálod akkor gyakorlatilag kitéped...és az nem nő vissza...de lesz másikXD
2008. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
szia! én borotválom. Tévhit hogy erősebb lesz a szőr, csak jobban szúr, mivel a felszínen lett szőrmentes.
2008. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
76%
Én eleinte borotváltam, ettől még több szőr lett és hosszabbak, szóval legjobb ha gyantázod, vagy epilátor.
2008. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Epilálás, gyantázás esetén a visszanövekedés közben benőhetnek a szőrszálak, de még így is sokkal inkább megéri epilálni, mint borotválni. Mikor a pasid megsimogatja a combodat, nem hiszem, hogy a borostától beindul :D

De a benövés ellen jó, ha mosakodókesztyűvel, vagy luffaszivaccsal zuhanyozás közben mindig végigdörzsölöd a bőrödet, ami segít a szőrszálaknak kibújni a bőr alól. Vagy vannak benövés elleni krémek is, azok is jók.

2008. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
74%
Nem igaz, hogy több szőr lesz, meg erősebb és hosszabb, ha leborotválod. Ezt azok terjesztik, akik már akkor elkezdik borotválni, amikor a szőr még nem érte el a végleges vastagságát. Így naná, hogy egy idő után több lesz, meg erősebb. De borotválás nélkül is több lenne, mert először gyengébb szőrszálak nőnek ki mindenkinek, aztán azok kihullanak, majd erősebbek nőnek helyettük. Borotválni azért nem ajánlatos, mert sokkal gyorsabban nő vissza, mert csak elvágod a szőrt. A gyanta meg az epilátor viszont tövestől szaggatja ki őket.
2008. jún. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Én azt mondom, inkább epiláld. A borotva semmire se jó, 2 év múlva már azt is naponta akarod borotválni? :S Nem biztos, h jó döntés.
2008. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
SŐt, szőkítsd ki!!!
2008. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

DE IGAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A Borostvátol olyan lesz a combod mint a pasik szakálla .

Gyantázd vagy epiláld vagy pedig használj szörtelenítő krémet. :)

2008. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!