Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van ez (parfüm)?

Miért van ez (parfüm)?

Figyelt kérdés
Amíg az üzletben válogatok az illatok között nagyon tetszenek, amint megveszem és pár alkalommal használom, már nem tetszik az illata sem, megunom vagy nem tudom mi lehet, többször még meg is fájdul tőle a fejem
2013. aug. 5. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, de nekem is így van. Elég érzékeny vagyok az illatokra, könnyen megfájdul a fejem a parfümöktől (a nagyon édes, vaníliás illatoktól még a gyomrom is fel szokott fordulni, ha máson megérzem). Én is megveszem, akkor még tetszik, de amikor magamra fújom nem tudom elviselni és egyáltalán nem jön be a szaga. Szerintem csak meg kell találnunk a nekünk megfelelő tökéletes illatot, persze ez nem egyszerű. :S
2013. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Gondolom lányok vagytok. Szerintem az lehet a gond, hogy illatcsíkon tesztelitek és nem a bőrötökön/ vagy nem várjátok meg azt a 10 percet, amíg az igazi illat (fejjegy) kijön a parfümön.

Egyébként az a parfüm lesz a hozzátok leginkább illő, amit 20-30 perc elteltével csak nagyon gyengén éreztek magatokon, mert ez azt jelenti: azonosultatok az illattal. (ettől függetlenül mások érzik rajtatok erőteljesebben)

Ha még ráadásul fiatalok vagytok, akkor a gyakori parfümcsere teljesen normális, mivel még nyitottabbak vagytok az új dolgokra.

2013. aug. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!