Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek kiszedessem a...

Szerintetek kiszedessem a szemöldököm vagy jó így? (kép)

Figyelt kérdés

És ha igen, akkor milyenre? Vagy hogy?

[link]

Amúgy inkább a bal (képernyőt nézve bal) szemöldököm nézzétek, mert a jobb a hülye fények miatt olyan mintha vastagabb lenne ott a szélén, pedig pont ugyanolyan mint a bal.

16/L


2013. szept. 14. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó így, természetes.
2013. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
leszel a nőm?
2013. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szemöldököd ott, ahol kezdődik borzalmas. Az elejét kiszedted, vagy nem tudom mit csináltál vele, a közepe meg vastag maradt. Növeszd vissza az elejét is normálisan és akkor nem lesz vastag. Így az íve sem szép, egy szépen ívelt szemöldök ilyen: [link]
2013. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tényleg ott ahol kezdődik ott nagyon ritka,esetleg szemöldökceruzával megvastagíthatod,alulról meg ki kéne szedni,szebb ív kéne neki
2013. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit szolsz ehez?


[link]


En megritkitatnam es megnovelnem elol + ivet addnek neki, persze ha neked is tetszik.


remelem tudtam segiteni

2013. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit az előttem lévő linkelt azon nagyon jó a szemöldököd! Szerintem is csináltasd olyanra:D csak takard le a fél arcod és nézd meg melyikkel nézel ki jobban.
2013. szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amit az 5. válaszoló linkelt az nekem is nagyon tetszik! :D
2013. szept. 15. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!