Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól állna nekem a kék-zöld-feh...

Jól állna nekem a kék-zöld-fehér-fekete műraszta?

Figyelt kérdés

Én:

[link]

[link]

[link]

És ilyesmit szeretnék, nagyjából ilyen színekkel:

[link]

[link]

A saját képek minőségéért bocsi, de nem valami jó a kamerám :/



2013. okt. 9. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem így vagy szép,ahogy vagy!! :) Tényleg szép vagy, és nem feltétlenül kéne még ilyet csináltatnod, szerintem még várj minimum 1-2 évet,és ha még mindig akarod, csak akkor csináltasd meg! :)

Ilyen korban még gyakran változik szerintem az ízlés, és nem lenne jó,ha megbánnád, de ez csak az én véleményem! :)

2013. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon jól esik, de én egyáltalán nem tarom magam szépnek. :) De tényleg köszönöm.

Még meggondolom, mert nem akarok fölöslegesen egy csomó pénzt kidobni.:D

2013. okt. 9. 21:45
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen igen igen, nekem nagyon tetszik :) És illene Neked!!!
2013. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
:3 Köszii ^.^ :D
2013. okt. 9. 21:56
 5/16 anonim ***** válasza:

Jól teszed, gondold meg még egyszer, aztán amikor úgy döntenél,hogy igen, és indulnál,hogy megcsináltasd, gondold át még egyszer, és még egyszer... :D

Szerintem már érted,hogy annyira nem tetszik nekem... :D De ez a Te döntésed,és remélem,hogy jól döntesz :)

Első válaszoló voltam :)

(És mielőtt bárki félreértené,és azt hinné,hogy rányomultam a kérdezőre, csak közlöm,hogy lány vagyok) :D

2013. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát nyárig mindenképp gondolkozhatok rajta, mert nálunk a suliba még azért is szólnak, ha Slipknotos póló van rajtam.

(egyszer bementem ilyen póló, + öv, nyaklánc is Slipknotos...)

Sátánistának néztek :D És azt mondták, hogy a kicsik félnek tőlem... :D

2013. okt. 9. 22:04
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem k**va jól állna neked. :D
2013. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép vagy :) de szerintem a színes raszta senkinek sem áll jól, beleértve téged is. Nekem nagyon nem tetszik, de persze ízlések és pofonok, ha szeretnéd és neked tetszik akkor csináld nyugodtan. Rajtad sem lesz rosszabb mint bárki máson :D
2013. okt. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez senkinek sem áll jól. Nagyon ronda. Így vagy szép, ahogy vagy.
2013. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A rövid hajjal nem lehet headbangelni :D
2013. okt. 10. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!