Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan zsírosodik...

Nagyon gyorsan zsírosodik főleg a homlokom és a hajam. Nincs valami hatásos megoldást? Már teljesen kikészülök, semmi nem használ.22/L

Figyelt kérdés

A homlokom annyira fénylik, hogy tisztítás után 2-3 órával már szörnyen néz ki, ha elmegyek valahova a mosdóba is azért járok, hogy lemossam.:(

A hajam 1nap után zsíros, az sem segít, ha kitolom a hajmosást, meg semmilyen sampon, kence stb...

Elvileg nem hormonprobléma, legalábbis a leleteim alapján.


2013. okt. 19. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
sportolj olyat, amiben jól le tudsz izzadni, helyreáll a zsíros bőr
2013. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs időm sportolni.:( Este esek csak haza, hétvégén is csak vasárnap vagyok itthon.
2013. okt. 19. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
A hajam nekem is naponta kell mosnom, de úgy szoktam, hogy 1. nap este beszórom hintőporral a hajtöveket, reggelre ezt felszívja, így nem zsíros a hajam, kibír 2 napot. Az arcodra zsíros bőrre való alapozó + púder. Én már sok mindent próbáltam arcra, de semmi nem használ :(
2013. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is használok száraz sampont, így kibírja 2 napig, de második nap már akkor sem az igazi.

Arcra használok BB krémet, púdert is, de semmit nem segít, ugyanúgy fénylik pár óra múlva, mintha rá sem tenném.:(

2013. okt. 19. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Egyáltalán nem drága,egy próbát simán megér. Még nem próbáltam de az ismerőseim is mondták,hogy nekik nagyon bevált(és persze láttam is,hogy tényleg nagyon szép az arcbőrük),pedig olyanok mondták akik ilyen-olyan okból zsíros/aknés bőrűek voltak.


Nekem most derült ki hogy góc a mandulám,amitől elég rendesen tönkrement a bőröm(óránként törölgetem,mert annyira fénylik,zsíros,és tiszta akné lett az egész),szóval én mindenképpen kifogom próbálni a terméket,ha gondolod írok majd privátba hogy milyen.

16/L

2013. okt. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam már korábban ezen a szappanon, de az oldal alján nem túl jó dolgokat írnak róla, úgyhogy én úgy döntöttem, nem kísérletezek vele. De, ha te kipróbálod, akkor megköszönöm, ha megírod a tapasztalataidat.:) Egyébként én közben olvastam, hogy a citrom leve jó a bőrre, gondoltam kipróbálom, vattára szoktam a levéből tenni, azzal lemosom az arcom és pár nap után sokkal szebb, nem is fénylik olyan hamar, szóval nem akarom elkiabálni, de úgy látszik megtaláltam, amit kerestem.:)
2013. okt. 23. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!