Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi hajpakolást raktam...

Házi hajpakolást raktam tegnap a hajamra. Ma már tiszta zsír. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
:(

2013. okt. 23. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen volt az a házi hajpakolás ?
2013. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
banán,ricinusolaj,1fél citrom tojás.. na mindegy msot micsináljak mossam meg megint?:(
2013. okt. 23. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mast nagyon nem tudsz mit csinalni szerintem...
2013. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mosd meg, és tanulj az esetből. :) Ilyet többet ne használj. Mondjuk én még semmiféle házi kencével nem jártam jól, de ettől persze még nem biztos, hogy nálad se válik be semmi más. :) Attól meg semmi baja nem lesz a hajadnak, ha egyszer-egyszer megmosod egymás után két nap.
2013. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na jólvan köszönöm.. Csak azt mondja mindenki hogy a házi cuccokkal nyugodtan lehet próbálkozni ha tudjuk mit mivel keverjünk mivel semmi káros hatása nem lehet..:) Hát mindegy, ez nem jött be :) Lehet azért mondjuk mert utána alig akart kijönni a hajamból és bebalzsamoztam..:D na köszönöm a válaszokat:)
2013. okt. 24. 08:13
 6/7 anonim ***** válasza:
olaj után tényleg jól ki kell mosni és ha alapból könnyen zsírosodó hajad van a tövére ne tegyél. mosd meg még egyszer és oké lesz
2013. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megmostam még tnap este de most félek hogy most mindennap befog zsírosodni..:(
2013. okt. 24. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!