Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hatásos és gyors...

Cunciii kérdése:

Milyen hatásos és gyors módszerek vannak pattanásokra? Házi módszereket kérek. Nagyon idegesít hogy az arcomon ősszel mindig sok pattanás jön ki és ez addig tart amíg ki nem jön a jó idő.

Figyelt kérdés
bármit tehetek nem múlik el, ez miatt már egy találkát is lemondtam egy fiúval mivel szégyenlek ránézni pattanásosan :( ilyenkor már nincs kedvem semmihez, főleg elmenni emberek közé..sok mindent próbáltam de semmi..nyáron mikor süt a nap akkor tiszta az arcom, de mikor jön az ősz akkor az valami iszonyat ahogy kinéz. :(
2013. okt. 25. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem házi módszer, de leírom, mert lehet nálad is beválna.

Egyik haverom (srác) tele volt állandóan pattanásokkal, de így teljesen az egész arca. Nagyon csúnya volt. Aztán azt vettem észre, hogy egyszer csak elmúlt neki, de szinte teljesen sima lett a bőre. Kérdeztem, hogy a francba csinálta? Azt mondta vett fabulon tini tonikot. Jól kiröhögtem, hogy huszon x évesen tini tonikot használ, nem is hittem benne, de hát mégis csak láttam a hatását. Ettől független én húztam halasztottam a vásárlását. Aztán mivel eldöntöttem, hogy leteszem a fogamzásgátlót, és rettegtem a hírhedt pattanásgócok megjelenésétől és akciós is volt az egyébként kb 6-700 ft-os tonik így vettem belőle. 2 hónapja használom, és eddig okés :) A homlokomon jött ki pár apró gyorsan múló alig látható pattanás, meg kb egy hete 1-3 bőr alatti pattanás amiből az egyiknek még meg van a nyoma. Egyelőre ennyi. (Az én bőröm egyébként zsíros, pattanások pedig minden ciklus során megjelentek tabi mellett is.)


A tonikról vélemények: [link] .

2013. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű bőrfertőtlenítő ecsetelő is sokat segít,de csak a pattanásra kend.
2013. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!