Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csíp a ricinusolaj-hajpakolás!...

Csíp a ricinusolaj-hajpakolás! Normális vagy allergia?

Figyelt kérdés
Most raktam fel másodjára egy ilyen ricinusolaj-pakolást a hajamra. Először simán kentem rá, semmi baj nem volt, most citrommal keverve csináltam és csíp és viszket! Ez normális? Allergiás vagyok? Lemossam gyorsan? Gyorsan HELP!

2013. okt. 31. 20:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Elég sok citromot raktam bele :\ Lehet, hogy amiatt csíp... Ez árt?
2013. okt. 31. 20:32
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
A citrom savas, kimarja a bőrt, szárítja a hajat, minek kensz egyáltalán ilyesmiket a hajadra? A citrom csak árt neki leginkább, a ricinus meg semmire nem jó a hajon. Hajra argán, oliva, kókuszolaj jó, de ezek is csak hajvégekre, bőrre ne kerüljön ha lehet.
2013. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Hullik a haja? Semmi oka az aggodalomra.

A ricinusolajos kezelés egy alternatív és természetes mód, amely segíti haja egészséges növekedését és vastagodását. Minden egyes alkalommal észre fogja észrevenni hajszálai vastagodását, amikor a tükörben vizsgálja magát.


Nagyon régóta felimerték természetes szerepét kopaszodás elleni természetes hajolajként.


Milyen előnyei vannak a hajnövekedésben?


A hajgyökereknél és a fejbőrön a következő segítséget nyújtja:


 Elősegíti a hajnövekedést.

 A vékonyodó haj elkezd vastagodni.

 Csökkenti és megakadályozza a haj sérüléseit.

 Megszűnteti a "száraz" hajat. (Akkor száraz a haja, amikor nem vizezi be.)

 Mélyen kondicionálja és ápolja a hajat, illetve a fejbőrt.

 Megakadályozza, a fejbőr kiszáradását.

 Javítja a haj általános egészségét.


Alkalmazása megakadályozza a hajvégek göndörödését, töredezését és sérülését. Észre fogja venni, hogy haja erősebbé válik, és a hajvégei nem fognak göndörödni.


Hogyan használja az olajat a hajhullás megelőzésére?


Újjbegyeivel dörzsölje hajtövéhez és fejbőrébe az olajat.

Bizonyosodjon meg, hogy a fejbőrére is kerüljön ricinusolaj." BLABLABLABLA



A pár csepp citrom pedig a szőke hajat fényessé teszi állítólag, de mivel én a pár cseppet kapásból egy fél citromnak értelmeztem, eléggé csípett a dolog... De a lényeg hogy a ricinusolajat szokták hajpakolásként alkalmazni, és mégis miért ne érhetne a bőrömhöz?! Meginni is szokták hashajtóként... abba meg belehalnak szerinted az emberek?

2013. nov. 3. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd a ricinust :) Nekem a hajhullásomon nagyon segített . Bár én egy tojássárgát teszek a langyos ricunusolajhoz . És nem hagyom fennt olyan sokáig,csak 2-3órát max . Szerintem is sok citromot tettél bele.
2013. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!