Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az élesztős pakolás mennyire...

Az élesztős pakolás mennyire bevált módszer a pattanásos bőrre? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
En egy kicsi langyos tejbe teszem, hogy megpuhuljon, de mehet bele egy kis tojássárgája és egy kis méz is. nagyon szép utána az arcbõr.
2013. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyi idő mulva látható az eredmény kb? én két napja kezdtem el használni és uborkát reszelek bele. igy is hatásos lehet?
2013. nov. 1. 16:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen hatásos az uborkával is de nem szabad mindennap én ugy tudom, csak egy héten egyszer.
2013. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és az uborka az hidratál, ha neked pattanásos az arcod,akkor azt száritani kell,tehát jobb,ha nem teszel bele.
2013. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tehát akkor az uborkát inkább mellözem?
2013. nov. 1. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon pici tejet kell hozzáadni és szerintem nagyon hatásos módszer.:)

Én hetente többször is csinálom, volt hogy mindennap muszáj volt mert fotózásra el kellett tüntetnek a patikat és semmi bajom nem volt tőle.


Nyugodtan próbáld ki csak vigyázz, mert tényleg csak egy pici tej kell hozzá.

2013. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát igen arra rájöttem h pici tej kell. mert elrontottam elsőnek több tejet tettem és sehogysem sikerült. és enni már probáltátok? mert azt is hallottam hogy ha megesszük akkor is segit.
2013. nov. 1. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!