Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a napi arcápolási rutinotok?

Mi a napi arcápolási rutinotok?

Figyelt kérdés
Illetve milyen termékeket használtok? Mik azok, amiket nem minden nap, hanem pár naponta,hetente használtok? Köszi! :)
2013. nov. 30. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Reggel hideg vízzel átmosom az arcom. Napközben néha szoktam sminket viselni, ezt megcsinálom, amikor szükséges. Minden este Avon Naturals Herbal Vadrózsa és Aloe Frissítő és Bőrnyugtató Tonikot használok, amit leöblítek hideg vízzel, végül Avon Naturals Herbal Vadrózsa és Aloe Frissítő és Bőrnyugtató Arckrémet kenek fel estére.


Heti 1x egyszer mézes kristálycukorral radírozom az arcomat.

2013. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En a clinique 3 lepeses arcapolot hasznalom napi 2x. A lotion+ nekem pont jo smink ala is es meg Glory holttengeri iszapos szemkornyekapolot hasznalok.

Heti 1x nagyon ritkan 2x mézes-cukorral radirozok en is.:) remelem segitett valamiben:)

2013. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit elfelejtettem: a sminkemet Bioderma - Sensibio H2Oval mosom le. (Az elozo voltam )
2013. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arclemosó: Bioderma Sébium gél problémás bőrre, reggel-este. Nappalra smink alá szintén Bioderma pórusméret csökkentő, mattító krém. Éjszakára ilyenkor télen egy kicsit nehezebb, vastagabb Nivea éjszakai hidratálót használok. Pár naponta bőrradírozok, ennél nem ragaszkodom márkához, most épp egy sima egyszerű Baleát használok.
2013. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Reggel letörlöm az arcom, most a L'Oreal micellás víz erre a kedvenc termékem. Utána kevés hidratálókrémmel bekenem (L'Oreal Triple Active Fresh normál- vegyes bőrre), majd sminkelek általában. Este Balea Young sminklemosó kendővel letörlöm a sminket, majd fürdés közben megmosom arclemosó zselével az arcom (Garnier Pure Active), utána hidratálót (vagy a fent említettet, vagy ugyanabból az Anti-Shine nevűt) használok és szemkörnyékápolót (L'Oreal Triple Active Eyes). Heti 1x bőrradírozok, most L'Oreal Pure Zone radírom van, de ez nem kapható már, úgyhogy valami más után kell néznem, mert ez már kifogy. Néha ha eszembe jut, akkor citromléből és szódabikarbónából csinálok maszkot a hegek és pigmentfoltok halványítására.

24/L

2013. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!