Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet a hasam szőrös és...

Mitől lehet a hasam szőrös és a combom is egyre szőrösebb lány létemre?

Figyelt kérdés

Jó pár évvel ezelőtt kezdtem a bikinivonal mentén is szőrteleníteni,de észrevettem,hogy egy idő után ahol borotváltam a szőrt ezen a területen kívül elkezdett erősödni a bikinivonal mellett is a szőr, ott is leborotváltam, de később az mellett is erősödött a szőr, tehát már egyre nagyobb terület az,amit szőrtelenítenem kell. Nem értem,hogy más lányoknál,hogy-hogy nincs ez így és mindig csak egy adott területen kell szőrteleníteniük akár borotvával. Voltam nőgyógyásznál vizsgálaton egy rutin ellenőrzés alkalmával, ott rá is kérdeztem,hogy ez mitől lehet, gondoltam hátha vmi hormonális változás, de azt mondta,hogy valószínű a borotva miatt van, de nem értem más,aki szintén borotvát használ, nála miért nem fordult elő ilyen,mint nálam?

Van aki hasonló gonddal küzd??? Mi lehetne a megoldás??

Lézeres szőrtelenítésre nem szívesen mennék el, egyrészt nagyon drága,másrészt pedig hátha erről is kiderül pár év múlva,hogy káros az egészségre...



2013. dec. 14. 11:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Epillátort is használok, már egy jó ideje,mert ugye a borotva erősíti a szőrszálakat, de így is ugyan olyan maradt... :s A legrosszab,hogy olyan erős a combomnál és a hasamnál a szőr,mint az intim részen :s
2013. dec. 14. 11:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azért elmennék a helyedben hormon vizsgálatra.
2013. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg el kéne menned endokrinológiára.
2013. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de a nőgyógyász akkor mondta volna,ha valami hormonális zavar lenne,nem?? ők is elküldött vérvételre meg vett kenetet is...
2013. dec. 14. 12:14
 5/7 A kérdező kommentje:

és hormonvizsgálathoz kell beutaló?

Ha nem megyek el az orvoshoz ,hogy írjon beutalót,hanem csak kérek egy időpontot a hormonvizsgálatra ,akkor fizetnem kell értem,még ha a tb-m fizetve is van?

2013. dec. 14. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de feltennél egy képet?Mert lehet,hogy amit te erősnek mondasz,valójában gyengébb.:)
2013. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2013. dec. 14. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!