Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy "kaphatom vissza" a régi...

Hogy "kaphatom vissza" a régi arcomat, bőrömet?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Kb 2 éve (szülés előtt) szép, egyenletes, egészséges színe volt az arcomnak. Mostanában viszont piros foltos, "kráteres" lett az arcom, a szemem beesett, karikás. Elmúlt végleg a természetes szépség vagy vissza fordítható? Bármilyen ötletet szívesen olvasok. Köszi.
2009. nov. 25. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyi időd van magadra, de ha el tudsz szakadni egy kis időre a babád mellől, akkor a legjobb lenne kozmetikushoz fordulni.

Ő alapos arctisztítással, és rendszeres masszírozással sokat tudna javítania bőröd állapotán. Ez még anyagilag sem megterhelő (vannak persze más kezelések is, azok már magasabb árkategóriába tartoznak. De tippet biztos tud adni). :)


Aztán amit otthon is meg tudsz tenni: igyál nagyon sok folyadékot, hidd el, meghálálja a bőr!

Arra figyelj, hogy ha ásányvizet iszol, akkor időnként váltogasd a márkákat, mert eltérő az ásványi anyag tartalmuk és ha sokáig iszol egy fajtát akkor felhalmozódhatnak a szervezetedben az ásványi anyagok és az nem jó.

Ha már nem szoptatsz, akkor tisztító kúrát is tarthatnál csalánteával, de erről előtte kérdezd ki a dokidat, hogy mire kell figyelned.


Egyél sok nyers zöldséget! A szervezet tisztítása szempontjából sokkal jobbak, mint a gyümölcsök.


Helyi kezelésként az arcodra tehetsz uborkát (szerintem átványos változást tapasztalsz majd), a szemed körüli karikákat pedig egy-egy szelet burgonyával is hatástalaníthatod.


A kozmetikustól kérd, hogy szerezzen be neked (profi)algás arcpakolást, vagy arckrémet, mert azok is nagyon szépen hatnak.

Az alga egyébként belsőleg alkalmazva is nagyon jótékony hatású!


Különben meg ne keseredj el, simán lesz még szép bőröd :)

2009. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!