Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan aki kipróbálta...

Van itt olyan aki kipróbálta már a Eveline-től a slim extreme 3D'karcsúsító' krémjét (narancsbőrre)?

Figyelt kérdés
Volt akinek használt is?

2014. jan. 15. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Én. És jövő hónapban megint fogok venni. Rengeteget használt de nem önmagában. Egyik nap reggel fél órás intervallum edzés és hidegvizes zuhanyzás után dörzsöltem be magam vele. Majd másnap az esti 50 perces erősítő edzés és zuhanyzás után. Nagyon szerettem. De önmagában semmit nem ért volna.
2014. jan. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehát ezzel arra célzol, hogy sport nélkül nem nagyon használ? Én sajnos csak ritkán tudok sportolni, nem fér bele az időmbe, ha tudok otthon tornázok. Akkor így nem fog hatni?
2014. jan. 16. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!