Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legtartósabb hajfesték?

Melyik a legtartósabb hajfesték?

Figyelt kérdés

2 hete voltam fodrásznál és középbarnára festett hajam azóta már kifakult világos (már majdnem szőkés)barnára.

Nos mostantól elhatároztam,h.mindegy ha már magamnak festem a hajam.....ha a fodrász által festett haj ennyire kifakul..

Nos, szintén középbarna hajfestéket szeretnék venni olyat aminek a színe nagyon sokáig tart.Nállam a lenövés sem lenne gond,mert az eredeti hajszínem meg fog eggyezni a festettel.


2008. júl. 17. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

szia! bocsi, de nem értelek: miért fested a hajad, ha ugyanolyan színű lesz mint az eredeti?

amúgy én Londát használok, elég tartós, azt mondják a Palette is jó, viszont a Wella nagyon gyenge minőségű.

2008. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

fodrász kellékesnél kérj közép barna festéket(ugy is ajánlanak valamilyet)csak az a lényeg hogy 3%-os oxidáló szert kérj hozzá,sokan a sötét szineket is 6%-ossal keverik és ez a baj.remélem tudtam segiteni,sok sikert

A lényeg hogy fodrász kellékesnél vegyél festéket ne pedig drogériában!

2008. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én londát használok és nekem nem fakul ki. Sötét barna hajamra szőke festék, és mindig csak a lenövést festi be a fodrászom, kb 4-5havonta szoktam újrafestetni az egészet, hogy kicsit frissítsem a színét, de tényleg nem kopik. Anyu ilyen középbarnát használ, tudom ajánlani a londa color-ból a 16ost vagy a 17est, ezek még barnák.(a 17es világosabb) Ja és az a jó hogy a londa nem is drága. 600ft.
2008. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem próbáld ki az Alfaparfot,az nekem is nagyon bejött!Fodrásznagykerben tudsz ilyet beszerezni!
2008. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!Az alfaparf hajfestéket már meg is vettem,mert nagyon sokan tanácsolták!

Még most festeném először magamnak a hajamat,és nem tudom,hogy az oxit milyen arányban keverjem a festékkel..

A hajfestékhez adtak egy műanyag üveges oxit.Az egészet keverjem bele?

2008. aug. 3. 10:36
 6/6 anonim válasza:

Én vagyok az uccsó hozzászóló. Sztem keverd hozzá az egész oxis dobozt!Én mondjuk Alfaparf 11.11-el festem a hajam és hátközépig érő hajam van,deh én másfél 12%-ost szoktam a festékhez keverni, és így nagyon szép platina szőke a hajam!

Sok sikert!pussz..RendzsO

2008. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!