Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legtartósabb vörös...

Melyik a legtartósabb vörös hajfesték?

Figyelt kérdés
Eddig Garnier-t használtam, de kb. 4-5 mosás után már kijön az élénksége, és az élénk vörös helyett inkább barnás bordós lesz a színe. :/ Ki mit ajánl?
2010. aug. 26. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

szólj ha megtaláltad a megfelelőt,mert énis keresem :D

egyszer vettem drága alfaparfosat színaktivátorral együtt, iszonyat szép színe lett de 4-5 mosás és már sehol.

Aztán most kipróbáltam a garniert és ez talán kicsit jobban bírja,de nekem ez meg ereszti a színét :D


Még a palettén gondolkoztam,azt nem próbáltad még? :)

2010. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Jó, szólok, ha megtaláltam :D És nem..még egyiket sem próbáltam amiket írtál (ugye garnier kiv.) Azt olvastam még, meg hallottam másoktól, hogy a Wella is jó. Na jó kísérletezgetést nekünk :D
2010. aug. 28. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Állítólag a brilance jó énis most akarom kipróbálni mer eddig syoss-t használtam ami ugyanolyan mint a garnier eleinte gyönyörű színe van aztán ha mosod rózsaszín a víz :S
2011. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!