Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés/leszívás előtt...

Szőkítés/leszívás előtt állok, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Szeptemberben festettem először alapból sötétszőke hajam, akkor még csak vörös színezővel. A következő két festés már habállagú, ammóniamentes hajfestékkel történt, az utána lévő pedig már rendes festékkel. Utána körülbelül egy másfél hónap kimaradt, majd január közepén sötétbarnával próbáltuk befesteni a hajam, ami majdnem fekete lett, de nem is ez a legnagyobb gond, hanem az, hogy nem fogta be rendesen a vöröset, foltos, csíkos lett. Egy hétig aztán békén hagytam, de utána kipróbáltam az aszkorbinsavat, amiről hallottam, hogy festékeltávolító hatása van. Az eredmény borzalmas lett, világosabb lett ugyan, de az egyik vörös folt szőkés, rezesvörös lett, ahogy a többi vörös csík is. Utána rámentem még egyszer az aszkorbinsavval, de ez már szinte semmi változást nem eredményezett. Tegnap próbálkoztam a Colour b4-ral, nem mondom, hogy szépen, de valamennyire kiszedte a hajfestéket a hajamból. Utána viszont rámentem aranyszőke színezővel, mire a hajam visszasötétedett. Nem annyira, mint előtte volt, maximum egy fél, de talán csak negyed árnyalattal világosabbra, de akkor is visszasötétedett. Írtam a fodrászomnak, hogy huszadika körül tudnék-e menni hozzá, szőkítésre/leszívásra vagy nekem már mindegy, mit csinál, csak varázsolja vissza valahogy az eredeti hajszínem, vagy legalább egy nagyon hasonlót, hogy le tudjam növeszteni, és ne kelljen tovább festeni. Viszont annyi kérdést olvastam a leszívásról, olvastam, hogy mennyi mindenkinek ment tönkre a haja, letört, leégett és egyebek. Nagyon félek most ettől a leszívatástól, annyira kétségbe vagyok már esve, nekem is így tönkre fog menni a hajam? Sosem volt vastagszálú hajam, mostanában heti kétszer-háromszor ricinusolajos pakolást használok, és sok vitamint szedek, de nagyon féltem a hajamat. Lenöveszteni semmiképp sem szeretném, nagyon eltér az eredeti hajszínem, nagyon csúnya lenne, odalenne az önbizalmam.

2014. febr. 2. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Egy jó fodrásznál nem fordúlhat elo hogy leég a hajad, de az biztos hogy nagyon száraz lesz, és a minosége is sokkal roszabb. De jó hajápolókkal renbe tudod hozni. Én azt javaslom hogy probáld meg mégegyszer a hajfesték eltávolítót, és naogyon pontossan kovesd az utasításokat. A ricinusolja szerintem semmire nem jó, nekem szárította a hajam. Ajánlom ezeket a termékeket, nekem nagyon beválltak: [link]

olyanok mint egy professionális hajápolok, csak olcsobb.

2014. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!