Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tönkretettem a hajamat? Lehet...

Tönkretettem a hajamat? Lehet még olyan mint régen?

Figyelt kérdés

3 évig szőkítettem, fokozatosan, sötét barnáról elérve a platinaszőkéig. Kb. egy hónapja pár barátnőm folyamatosan azt mondta, hogy mennyire jobban állna a barna, hogy fiatalítana és kevésbé lennék sápadt tőle. Nos, én is így gondoltam, plusz eléggé el volt törve a hajam vége is, és hullott. Ezért vettem Palette középbarna hajszínezőt,amivel be is festettem a hajamat, de sajnos a végét nem fogta be, csak a tövét. Ezt hogy lehet róla leszedni? Mindennap mosok hajat, mert állítólag 24 hajmosásig marad rajta, de túl szőke voltam, ez pedig túl barna festék volt. Ilyenkor mi a teendő? Ha elmegyek fodrászhoz, ő letudja ezt szedni? Újra szőke akarok lenni, nagyon buta dolog volt befesteni.

Kérlek segítsetek! Ezt a barna színezőt be lehet festeni újra szőkére?

18/L



2014. febr. 26. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Maradtál volna barna. Szerintem inkább fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, és dobd ki ezt a murva sok vegyszert a 3,14csába, amit a hajadra szoktál kenni.
2014. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Hú én is szőke voltam életem végéig. Szőke voltam, utánna barna, utánna megint szőke,utánna fekete, utánna szőke, utánna megint barna és fekete. MOst megint szőke én is nem rég szőkítettem ki mert elvileg jobban áll a szőke nekem. Most sárgás, hát figyelj vegyél a hajadra hajolajat, nekem az segített a szárazság ellen. A barnát meg lekell szívatni megint ://// de vigyázz vele! és kenj rá hajolajat !és balzsamot..nekem jobb és simább lett tőle.
2014. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
A barnát ki kell szedni a hajból. Hogy ez meg lehet-e csinálni, azt csak az tudja megmondani, aki látja a hajadat. Nem tudni, elbir-e még egy pár vegszeres kezelést?
2014. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hátam közepéig ér a hajam, egy kicsit(NAGYON)száraz. Tisztában vagyok vele, hogy vágatni kell majd belőle, de sajnos nem érzem magam jól barnán.

2014. febr. 26. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen én sem éreztem valami jól magam barnán, hiányzott a szőke... :))) és ha festeni is akarsz, színt beletenni, hajszínezőknél nézelődj.én elsévet használok, 800körül van nekem jó:)
2014. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is barnára festettem nemrég a szőke hajam. Túl sötét lett. Vagy 2 napig csak mostam a hajam, hogy kopjon. Aztán elmentem fodrászhoz, szőke melírt kértem bele, sokat. Végéből kicsit kellett vágni, de újra szőke lettem.
2014. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!