Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, akinek régen...

Van itt olyan, akinek régen nagyon hullott és kevés haja volt, de rátalált valami "csodaszerre", és már sok haja van?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

anyukámnak nagyon hullott a haja és kevés is maradt az alapból dús hajából, ami neki segített az egy teljes orvosi kivizsgálás volt. Az egyszerű vérkép hibát nem mutatott, de így kiderült, hogy mégis belül volt a baj.

Tudom, hogy valószínűleg valami tuti olajra vagy szeszre vágytál, de gondoltam leírom ezt is, hiszen ha belső a probléma akkor külső szer nem túl sokat javít rajta.

Fogadok itt majd írják páran pl a ricinust, bánfit, kókuszt ezeket én is végig próbáltam de változást nem tapasztaltam :)mondjuk én nem dúsítás miatt használtam.

2013. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Áttérés az egészséges táplálkozásra, vitaminokban, ásványi anyagokban gazdag ételek fogyasztására - ez az ami segíthet! Extra szűz olajok, magvak, rengeteg zöldség, gyümölcs - nap mint nap! És sok-sok víz fogyasztása, mert lehet, hogy tele van a szervezet méreganyaggal!
2013. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. jún. 26. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavaly volt hogy csomókban maradt a kezemben a hajam, nagyon megijedtem, vettem Bánfi hajhullásra való sampont, az semmit nem ért, de aztán ami segített az a Herba vita hajszesz volt. Minden nap használtam, 2 hét után már nem hullott a hajam egyáltalán. Azóta is néha veszek ilyet, mert erősíti a hajhagymákat, nagyon jó.
2013. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!