Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszőkites ferfiaknak?

Hajszőkites ferfiaknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Olvastam a neten,hogy a mezzel lehet kicsit 1-2 arnyalattal szokiteni a hajunkat.

En a "recept" szerint csinaltam: egy evokanal mez 1 pohar vizben oldva , 30 percig hagyom( kerdes: jol csinaltam,hogy nem kavartam el?) utana ovatosan kenjuk be vele a hajunkat(en ovatosan ontogettem a hajamra majd egy kicsit megdorzsoltem) es varjunk 20 percet. Vartam is . szerintetek jol csinaltam? tudnatok mondani olyan modszert ami hatasos lenne?:) ez a harmadik napom es meg nincs eredmeny kb mikortol varhatok kisebb valtozast?:)

Elore is koszonom a valaszt!

15/F



#férfi #hajszőkítés #hatasos modon
2014. márc. 1. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem el kellett volna keverni.. vagy túl sok volt a víz..
2014. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálhatod kicsit töményebben, meg keverd meg inkább. amúgy vannak még ilyen módszerek pl. kamilla, olívaolaj, citromlé (én még ezt tartom a leghatásosabbnak), rozmaringos csalánlevél pakolás stb, de ezeket is csak a neten találtam, nincs tapasztalatom ilyen téren, de biztos, hogy az ilyen házi módszereket többször kell megismételni, hogy legyen hatása, a három nap tuti kevés, ha meg nem történik semmi, legalább jót tesz a hajadnak.
2014. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hajnak jót tesz a mézes pakolás, de világosabb ilyesmitől nem lesz sajnos, ehhez jóval erősebb szer kell. Ha szőkíteni akarsz vegyél szőkítőport és oxit fodrászkellékesben.

20 gramm porhoz, 60 ml 3% oxi, 5 ml sampon, ezeket keverni kell, 5-10 percre felkenni, majd lemosni samponnal.

2014. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fél pohár víz, egy ek. méz, pár csepp citromlé, de használhatsz víz helyett kamilla teát. Egy hét után talán már lesz minimális változás, de ha ez kevés, keverhetsz egy kevés 6%-os oxit samponnal, vagy balzsammal (kb. fele-fele) és azt hagyd rajta 10-20 percre, de közben figyeld, nehogy túlszőkítsd, vagy elégesd.
2014. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!