Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet barna foltos a...

Mitől lehet barna foltos a bőröm a szám sarka körül?

Figyelt kérdés

Világéletemben száj-fájós voltam, a szám sarka mindig ki volt repedezve. És hát nem múlt el nyomtalanul, állandóan ott ékeskedik 1-1 barna kis volt (nagyjából 1 Ft-os nagyságú)

Nem tudok velük mit csinálni, kenegetem őket, arcradírozom őket, de mindig ott vannak. Sőt, még a korraktorral se tudom igazán lefedni, mert olyan lesz, mintha hámlana ott a területem.


Múltkor egy kis kefével próbáltam óvatosan ledörzsölni (egyébként ilyen arc-kefe), de csak rosszabb lett a helyzet. Mostmár egy olyan 50 Ft-os nagyságban barna a terület a bőrön a 2 szám sarka alatt...


Mit lehetne tenni? Van erre valami tuti tipp?


Köszönöm szépen! :)



2014. márc. 7. 06:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért olyan, mert folyamatosan piszkálod. Ha békén hagynád, akkor magától elmúlna. Szóval ne piszkáld!
2014. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!