Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A puncimon a szőr kemény...

A puncimon a szőr kemény szinte drótos érintésű, néha fáj ha hozzáérek és ha szorosabb bugyit veszek fel. Pl. tanga. Nincs borotválva. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 11:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Hát pedig ez bizony attól van, hogy megerősödött, azonban ez gyakori borotválgatás eredménye, úgy tűnik a te esetedben nem emiatt történt. Próbáld meg szőrteleníteni valamivel, aztán ha továbbra is fáj akkor menj el nő/bőrgyógyászhoz.
2008. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Soha nem borotváltad? Mert ez a tünet akkor jöhet elő. Ha még soha nem is volt borotválva akkor menj el orvoshoz, mert lehet, hogy túl sok férfihormon van a szervezetedben vagy a pajzsmirigyed nem úgy müködik ahogy neki kellene!
2008. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Jaj, nem igaz már! A borotválástól nem erősödnek meg a szőrszálak!


Kérdező: Gondolom nem a szőr fáj, hanem a bőröd, ez lehet attól, hogy a szőr kidörzsöli a bőrödet. Vannak emberek, akiknek nagyon erős a szőrzetük. Javaslom, keress fel egy bőrgyógyászt, mert ez elég kellemetlen érzés lehet, ő biztosan tud valami megoldást javasolni. Ne szégyenkezz emiatt, azért bőrgyógyász, hogy segítsen az ilyen jellegű problémákon is.

2008. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy nem erősödik... Nekem erősődik és több is lett... Egy szőrtüszőből akár 3 szőrszál is nő már ki, pedig régen nem nőtt... Tudom, hogy attól szúr mégjobban, hogy a teteje le van vágva és nem magától kopik, de attól még erősödik!!
2008. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
az tényleg igaz h erősödik én is azt tapasztalom:S
2008. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Van akinek ilyen tipusú a szőre, vagy a hormonok miatt van, érdemes elmenni vizsgálatra vele. Ha nem akkor csak simán szőrtelenítsd és nem fog fájni.
2008. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is mikor már megnő a szőröm és szorosabb bugyit veszek akkor elnyomja és emiatt fáj, d eez talán erős szó egy kicsit, ilyenkor tudom hogy már nagyon nagy a szőr és levágom, én kisollóval szoktam kicsire, ne csupaszra, próbáld ki te is.
2008. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Hülye köcsögök..a borotvától nem erősödik fogjátok már el bazdmeg!

olvassátok el, ti kis tudatlan hülyék.. [link]

2008. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
De a tapintása sokal keményebb, szúrosabb, mint mikor le van gyantázva te nagyonzseni
2008. júl. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Akkor leszel szíves megmagyarázni Te túlművelt kultúrk...g azt a tényt is, hogy miért nő rendszeres borotválás során egy tüszőből akár 2-3 szál is ki??? Mert Én sejtem, de lehet, hogy tévesen...szerinted!!! Kíváncsi vagyok, várom a magyarázatot!
2008. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!