Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tartózkodnak sokan az...

Miért tartózkodnak sokan az epilátortól?

Figyelt kérdés
Sokkal szebb munkát végez, mint a borotva, és nem is fáj jobban a gyantázásnál. Egyszerűen csak nem értem.

2014. ápr. 18. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nagyon érzékeny bőröm van, s epilátor után 1-2 napig piros pöttyös a bőröm, s két hét múlva már nő is vissza. Ezek ellenére, az epilátor a kedvencem. Utána a bőröm nagyon selymes, s megvágni sem tudom magam vele. A gyanta nekem nem vált be. én sem értem miért tartózkodnk sokan tőle... talán azért mert időigényesebb, a borotva meg pikk- pakk megvan.
2014. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Én sem értem,mert nekem 8 éve semmi bajom vele.A gyanta ragad,hosszabb ideig tart.
2014. ápr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Talán az lehet sokak baja vele, hogy egy normálisabb epilátor ott van tízezer forint. De azt csak egyszer kell kiadni érte, szóval.
2014. ápr. 18. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Szebb munkát végez? 3 epilátorom volt, mind után benőtt szőrökkel voltam tele, sebes volt a lábam hónapokig, sőt még most is ronda, mert a hegek miatt foltos maradt. Senkinek nem ajánlom az epilátort azóta sem. Eddig ez a legrosszabb szőrtelenítési módszer amit próbáltam. Ráadásul ez fáj legjobban, meg 4-5 naponta már kinőtt pár szál szőr, szóval nem volt elég 2-3 hetente epilálni ahogy előtte mondogatták nekem.


Azóta vettem gyantamelegítőt patronokkal, sokkal gyorsabb vele leszedni a szőrt, felkenem, letépem, kész. Aztán lemosom olajjal. Kb negyed óra alatt megvagyok a két lábammal. Ehhez képest epilátorral majdnem egy óráig kellett zúgnom hogy minden szálat rendesen kiszedjen. Ja és a gyanta után nincs szőrbenövésem sem.

Van hogy nagyon sietek olyankor cukorpasztát veszek, azzal negyed óra sem kell a gyantázáshoz mert nem kell hozzá semmi papír, csak maga a gyanta, meg a maradék vízzel lemosható. Ez még jobb, kíméletesebb is.


Na én ezért nem epilátort használok. Nekem még a borotva is jobban bevált.

2014. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Epilálás előtt használom az Oriflame édesmandula- és gyömbérolajas testradírját, epilálás után testápolózok. Szőrbenövés nuku, babapopsi bőr annál inkább.
2014. ápr. 18. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!