Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítés után pöttyös...

Szőrtelenítés után pöttyös láb állandóan, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Bármilyen szőrtelenítés (gyanta, borotva) után a lábamon apró, pici vöröses pöttyök jönnek elő, ami ugyebár normális, de nekem ez nem múlik el sose véglegesen, tehát a lábamon nem egyenletes a borszin, hanem hol gyakrabban, hol ritkábban apró pontok jelennek meg. Szörnyen zavar nyáron, de eddig bármit próbáltam nem jött be! Voltam bőrgyógyásznál, de semmi jót nem mondott, csak annyit, hogy majd egyszer talán elmúlhat.

Hallottam egy Sally Hansen nevű lábalapozóról, ami ideiglenesen eltűntetheti ezeket a hibákat, de jó lenne előtte arról is tapasztalatokat olvasni .

Kérlek adjatok tanácsot, mert nyáron emiatt már szinte csak hosszú nadrágot hordok nyilvános helyen.

Előre is köszönöm a válaszokat! 18/Legyen



2014. ápr. 18. 21:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Ó a telefon kijavított és L helyett Legyent írt! :)
2014. ápr. 18. 22:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vízhiányos a lábad ezért jelennek meg a piros foltok.Hidratáld kicsit zsírosabb termékkel.
2014. ápr. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, passzol-e ide, mert lehet, hogy semmi köze a pöttyöknek a szőrtelenítéshez, de az biztos, hogy nekem az aloe verás spray segít abban, hogy epilálás után ne legyen tele piros pöttyökkel a lábam.
2014. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én segíthetek :) a pöttyök azert jelennek meg mert a szórt eltavolitod a helyéről es foltot hagy magautan. Jégzselé! Szőrtelenítés utan kend fel a labaidra mint a testapolot! A jegzselet lehet kapni boltokban ;) egyaltalan nem draga es hosszu ideig kitart :)

remelem Segítettem :D

2014. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tippeket, biztos ki fogom próbálni őket! Remélem, hogy sikeresek lesznek!
2014. máj. 1. 12:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont ez a problémám nekem is sajnos. Nem vált be a jégzselé.

Azóta sikerült már valami módszert vagy terméket találnod, ami használ?

2017. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!