Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pikkelysömör és ekcéma,...

A pikkelysömör és ekcéma, valaha elmulik 15évesnél?

Figyelt kérdés

Fonti lenne.ha vki. vagy vmi gyógyszer kencső nevet vagy vmit tudnátok mondani amivel elmulik..testenszétszortan+hajasfejbőr..:\

köszi


2009. dec. 23. 18:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
énis 15 éves ekcémás vagyok, erre énis kiváncsi lennék._.
2009. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csak kezelni lehet az ekcémát , olyan kb mint a herpesz ,kezeled elmúlik , de előjöhet bármikor. flucinár, SUDOCREM , E45 stbstb el kell menni bőrgyógyászhoz , ő fel tud írni krémeket .
2009. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Apukám és a nővére is pikkelysömörös már vagy 20 éve. Már annyi helyen voltak, annyi mindent kipróbáltak ellene, de semmi...:S Csak reménykedni tudok, hogy nem öröklődik.
2009. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
énis örököltem,mi is nagyon sok mindent kihasználtunk meg sok orvosnál vtunk,de semmi néha eltünik ha kenem Locoid- kenőccsel,csak az a baj az szteroidos és nem lenne szabad használni mindig:\
2009. dec. 23. 19:36
 5/16 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászhoz menj el, de elég a háziorvoshoz is, leírom a recept összetételét, és ezt a házidoki is felírja:


Általános testápoló a test egész felületére, fokozottan az ekcémás foltokra, és elváltozásokra:


Natrii Chlorati

gta sex (6,0)


Crem. Refrigerans

ad gta tricenti (300,0)

MDS. testápoló

BNO: L2090- Atopiás dermatitis k.m.n



Plakkokra, heti 4 egymást követő napon át, 3 napos szünetekkel:


Locoid 2% gta sex (6,0)

Nizoral 2% gta sex (6,0)

Crem. Refrigerans gta tricenti (300,0)


BNO: L3090 Dermatitis k.m.n

2009. dec. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: 39/N Ph.D Allergia-Immun-Bőr-Gyermekgyógyász

Ha írsz privátot, magánpraxisomban szívesen fogadlak melynek az árai a következők:


Vizsgálat (minden megkezdett óra) : 18.000 Ft

Házhoz is megyek, melynek díja: 600 Ft/KM

Kiszállás: 2000 Ft.

2009. dec. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg menj el simán egy bőrgyógyászati rendelésre(ami ingygen van!!!!!). Ott majd írnak fel neked ecsetelőt,fürdetőt,kenőcsöt(attól függ milyen nagy területen és mennyire elterjedt már a bőrödön)!

Hajas fejbőr? Lány vagy? Ha igen,ne fesd a hajad,nekem is abba kellett hagynom!

2009. dec. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én a detergens sulfuratum nevű gyógyszertári sampont használom és jó. Mondjuk nekem nem pikkelysömöröm van, hanem valami olyan dolog amit 2 orvos is nagyítóval vizsgált és csak tanakodtak, hogy vajon mi lehet... -_-"

A fejbőrömre is azt használom és a testem többi részére is. Nekem bevált.

2009. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Vizsgálat (minden megkezdett óra) : 18.000 Ft "


Jesszusom...Bőrgyógyásznak kellett volna tanulnom :D

2009. dec. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Szia:)

Én is pikkelysömörös vagyok,már több éve.2 évig tünetmentes voltam,most jött elő újra.Én annyiban vagyok szerencsés,hogy rájöttünk nekem a stressz hozza ki.Elsőre nekem mikor elmúlt,fel kellett tuningoljam az immunrendszeremet,ezután kipróbáltam vagy 100féle kenőcsöt,gyógymódot,aztán rátaláltam a Bioptron lámpára.Elég húzós ára van,de nekem bejött.Úgy tudom udapesten van több hely,ahol potom összegért be lehet alá feküdni.

Most természetgyógyászhoz járok,ami szintén el kezdett segiteni.Remélem tudtam segiteni.

L/16

2010. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!