Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pikkelysömör és ekcéma,...

A pikkelysömör és ekcéma, valaha elmulik 15évesnél?

Figyelt kérdés

Fonti lenne.ha vki. vagy vmi gyógyszer kencső nevet vagy vmit tudnátok mondani amivel elmulik..testenszétszortan+hajasfejbőr..:\

köszi


2009. dec. 23. 18:43
1 2
 11/16 Boda Sándor válasza:
Szervusz (tok)!Hagy válaszoljak az írásodra!Én kompetensnek hitelesnek érzem magam ugyan is 20 évig voltam pikkelysömörös ezért tudom mi a dörgés!Igen voltam!15 év óta tudatosan keresem a megoldást ne adtam fel mit ahogyan te sem!Soha semmivel nem kentem és ettől óva intek mindenkit mert ez egy belső probléma amit a szervezet nem tud le küzdeni ezért a bőr felületet is be vonja végső meg oldásként!Ha kened vissza nyomod és mást károsíthat!Én kb 15 16 éve sem sort nadrágot nem hordtam sem strandra nem jártam gondolom sejted miért!4 hónapja kezdtem egy kúrát a 3. hónaptól szinte semmi nem látszott most 4 hónapja teljesen el múlt az állandó korpásodással egyben! Csak belső használat semmi kenőcs fény terápia stb!Ez itt nem reklám hely nem írhatok konkrét dolgokat csak tudd sokaknak sikerült!A családomon belül is!Szívesen segítek!
2010. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Boda Sándor válasza:
Én 20 évig vóltam sömörös keményen! 15 éve keresem a meg oldást tudatosan!Soha semmivel nem kentem ez egy belső probléma nem kentem! Az orvosokkal mindig össze vesztem aztán nem mentem többé!!Nagyon ön törvényű ember vagyok!Na én el kezdtem valamit szedni 3 hónap után teljesen el múlt mindenhol!Hogy hogy ellen áltam ezt most hagyjuk!!Ismét mondom nem kentem nem fényterápiáztam mert ez egy belső probléma ha vissza nyomod bent csinál galibát óva intek mindenkit minden féle sz.... krémtőt fény terápiás ......!!Egy profeszorral mi után meg mutattam mi történt le tegeződtünk most angliába viszi!Én vállalkozó vagyok teljesen mást csinálok,de ezt szét kürtölöm a világba az biztos!Ja és a párom huga is olyan sömörös volt,hogy nem mert ki jönni az utcára a dokinéni majd el ájult azóta ő viszi nekik!!Mert másrais jó csak megjegyzem!Ha érdekel irjatok az emailomra publikus!Én nem akarok senkinek el adni semmit csak szólok! A párom el van ájulva,hogy én fórumokon blogokon írogatok!Ha valaki nem tudja mi ez ne merjen egy rossz szót sem írni!!Azon csodálkozom,hogy apárom nem hagyott el!Magamtól undorodtam!!!Eszméletlen érzés tiszának lenni alig várom a nyarat 15 legalább,hogy nem vólt sort nadrág rajtam meg nem voltam strandon!!
2011. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Boda Sándor válasza:
Én 20 évig voltam keményen sömörös soha nem kentem semmivel ezért mindig harcóltam a dokikkal aztán nem is mentem többet!kb 15 év után találtam valamit 3 hónap után el múltnyomtalan!Eszméletlen érzés!Ja a párom húga is olyan sömörös volt hogy nem mert utcára menni tiszta mint a hó!! Ha érdekes írjatok!!
2011. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Boda Sándor válasza:
Én húsz évig vóltam az!Van mególdás kenőcs fényterápia és társai nélkül!!Ez egy belső probléma!Belülről kell meg óldani!
2011. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pajtás, neked mi bajod van?
2011. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
nekem pikkelysomorom van 15 eves vagyok es nalam bevalik a TESTÁPOLÓ mert szaraz borom miatt jon ki es ami meg nagyon jo a KECSKEVAJ BALZSAM
márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!