Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kis segítség a saját haj és a...

Kis segítség a saját haj és a póthaj összevágása kapcsán hajhosszabbítás után?

Figyelt kérdés
Mai nap hosszabbítattam meg a hajamat - saját hajam váll alá érő és a póthaj 60 cm. Hőillesztéssel lett felrakva, vágva azonban nem lett, így látható, hogy nem olvad egybe a sajátom a póttal. A héten ezt a hibát szeretném kiküszöbölni, a fodrászom szabin van, csak 2-3 napon belül tudok neki szólni, hogy össze vágjuk a hajat - a kérdésem a következő: hogyan történik az összevágás? A póthajba különböző szinteket vágunk? Elvékonyítjuk a saját hajat, valamint a póthajat is? YouTube-on láttam egy videót keratinos illesztéssel kapcsolatban, a lánynak vállig érő haja volt eredetileg, a hosszú póthajon pedig a végén a fodrász végighúzogatta az ollót - ezzel elvékonyította gondolom? Az eredmény nagyon szép lett, szeretném, ha az enyém is úgy sikerülne, az én hajam is olyan szépen egybeolvadna a póthajjal. Valaki, akinek van ebben tapasztalata, tudna kis segítséget nyújtani az összevágás kapcsán, hogy hogyan történik?
2014. máj. 12. 23:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!