Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss szilikonmentes és...

Syoss szilikonmentes és keratinos sampon, mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről a két termékről vagy milyen tapasztalataitok vannak,ezekkel kapcsolatban?! Nagy hajnövesztésbe szeretnék kezdeni de ennek elengethetetlen része a jó sampon.. Hallottam már róluk jót is rosszat.. Nem szeretném feleslegesen megvenni, nem akarom, hogy felesleges pénzkidobás legyen.

2014. máj. 24. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ, nekem nagy csalódás az egész, zsíros a hajam tőle.
2014. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer volt Syoss samponom és balzsamom, mikor berobbant és hú de jónak tűnt. Nekem nem jött be, nem csinált semmi különöset a hajammal.
2014. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eléggé zsirosodó hajam van min. 2 de 3 Naponta mindenkeppen meg kell mosnom.

azt is Hallottam hogy eléggé szárítja a hajat a szilikonmentes, de e mellett vannak eleg jó tulajdonságai is. Neha korpa is közbeszól ezért mar tobb hónapja hasznalom a head & shoulders mentolos kettő az egyben balzsam es sampon készítményt.

olyan samponra lenne szükségem ami nem károsítja a hajam,de mégis tisztít erősíti es fényessé tenne azt.

2014. máj. 24. 14:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg van-e valami jó sampon ajánlás? Megköszönném.
2014. máj. 24. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a természetes összetevőjű samponokat tudnám ajánlani neked! Gyógynövényes is lehet vagy ilyesmi..változó, kinek mi válik be, de a krémmánián esetleg lehetnek hasznos vélemények samponokról.
2014. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nicsn tapasztalatom, csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a keratin fehérje, ami a hajat építi fel, ez mind jól hangzik, hogy samponba van viszont a már meglévő hajba az soha nem fog beépülni, hacsak más funkciója nincsen a keratinnal kívülről, akkor semmi hatása.
2014. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!