Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tépettre / fokozatosra vágott...

Tépettre / fokozatosra vágott hajatokat megbántátok már, hogy így vágattátok le?

Figyelt kérdés
A hajam egybe ért, mondván, hogy unalmas megtépettem. Nem volt vele gond, de néhány hónap ( 5 ) múlva egyszerűen elnézést de sz_rrá tört a vége. Ráadásul középen dús a vége meg vékony semmi. Mit csináljak vele, vágassam egybe?
2014. máj. 25. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ápoltad megfelelően. Nekem is tépett/fokozatos, és még szőkítem is, ha nem kenném kókuszolajjal, akkor szét lenne töredezve állandóan. De így semmi baja.
2014. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem most csak simán fokozatosra van vágva, így nem törik. Régebben tépve is volt, na, akkor tényleg hamarabb csúnya lett a vége, mondta is a mostani fodrászom, hogy ő nem tépetné a helyemben.
2014. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ápolással nincs gondom. Odafigyelek rá, olajozom balzsam pakolás bármi, elhanyagolva nincs.

Bele kell törődnöm, hogy ilyen a hajam :/

2014. máj. 26. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!