Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szemöldökömből, a hosszából...

A szemöldökömből, a hosszából vissza szoktam vágni egy picit, mert túl hosszú és így szép és rendezett lesz, de egy idő után ugye gyorsabban nő vissza. Nem akarok minden nap ollóval vagdosni. Más megoldás nincs erre?

Figyelt kérdés
Láttam már ilyen speciális szemöldök "rendező" vagy trimmelő készülékeket, de azt hiszem h azok pedig borotva szerűek ,tehát még rosszabb.Ha gyantáznám akkor meg gondolom az egész lejönne úgy ahogy van
2014. jún. 10. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy visszavágod még semmivel nem fog gyorsabban nőni később...
2014. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mitől nőne gyorsabban? Semmi hatása a szőrtüszőre, ha a szőr végét levágod.
2014. jún. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát abból indultam ki ,hogyha pl borotválkozom, akkor is egyre gyakoribban kell,

de akkor ezzel nincs probléma?

2014. jún. 11. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Borotválkozásnál sincs semmi hatása. Ha lenne, akkor minden ember szőrös majom lenne már.
2014. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Druxy96 válasza:
Én is minidig visszavágom, de egyáltalán nem nő gyorsabban.
2014. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!