Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet csinálni a kozmetika...

Mit lehet csinálni a kozmetikai kezelés utáni pirossággal?

Figyelt kérdés
Ma voltam kozmetikusnál először,rábeszéltek hogy nyár van ne süljön be az a pár miteszer ami volt és pár órával az egész után amikor haza indultam láttam magam a tükörben és az egész arcom tiszta piros pöttyös olyan sebhely félék és azt mondták hogy várjak és elmúlik de olyan sebhelyek is újra látszanak amikre éveket kellet várnom hogy eltünjenek (egyébként szép bőröm volt nem látszott rajta szinte semmi). Mennyit kell várnom hogy ezek eltünjenek ha egyáltalán el fognak tűnni? Van valami házi praktika hogy eltűnjön?
2014. jún. 17. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem másfél hétig piros volt, meg 4-5 nap alatt mindig visszatértek a mitesszerek, szóval semmit nem értem a kozmetikussal.

Mondjuk van aloe vera gél meg hasonló kencék amik segíthetnek a pirosság ellen.

2014. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kend be aloe verás krémmel,a tisztítás után ilyen a bőr.Megnyugszik és szép lesz.
2014. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A neugranormon nem segít? Vagy csak simán az aloe vera letépve és belőle az a folyékony anyag rákenve mert nincs otthon aloe verás krém csak simán a növény
2014. jún. 17. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!