Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék az ilyen szinten...

Mit tehetnék az ilyen szinten hamar zsírosodó hajjal?

Figyelt kérdés
Suli időben kb 2-3 naponta kellett mosni a hajam annyira hamar zsírsodott. Most a nyári szünet alatt próbálom " rászoktatni" hogy hetente mosom meg, de így is nagyon hamar zsírosodik, sőt talán hamarabb is. Mit tehetnék vele? 13-14éves koromig hetente mostam, majd jött egy idő mikor csak úgy 3-4 naponta mostam, és ez egészen a 2-3napig fajult. Nagyon rossz érzés mikor ilyen gyorsan zsírosodik, és 2.nap után összekell kötni a hajam mert kellemetlen.

2014. jún. 30. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hetente hajat mosni igénytelenség, addigra már büdös is a haj. Én két-három naponta mosom, és nem esik nehezemre, utálom, ha igénytelen. És attól, hogy összefogod, még ugyanolyan zsíros, ne gondold, h nem látszik.

Szerintem ezzel nincs mit tenni, hajat kell mosni amennyiszer szükséges.

2014. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem minden nap kellett volna mosnom,mert rettenetesen nézett ki.Mindig ilyen gyorsan zsirosodó volt a hajam.Suliidőben én is 2-3 naponta mostam és minden 2. nap összefogtam a hajam.

Nekem a hajfestés segitett.4-5 napig úgy néz ki,mintha frissen lenne mosva :) Bár most,hogy nem megyek sehova,csak hetente mosok hajat.

2014. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon kevesen vannak, akiknek elég a heti egy hajmosás. Meg ha minden második nap mostad, nem is fogsz tudni egyből átállni heti egyre.

Eleinte én is két naponta mostam, egy hónap alatt sikerült váltani heti kettőre, úgy, hogy minden mosásnál más sampont használok. (Mármint 2 sampont felváltva)

2014. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!