Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztési tippek? 16/L

Hajnövesztési tippek? 16/L

Figyelt kérdés
eléggé rövid a hajam, 5 centi nagyjából mindenhol. hátul rövidebb. tudnátok olyan pakolásokat, amelyek segítségével hajam fényes lesz és kevésbé száraz? mert hajszárító nélkül hajam furán kócosan szárad. milyen gyakran járjak fodrászhoz? hogy hordjam a lenövesztési időszakban a hajam? előre is köszönöm :)

2014. júl. 1. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, a hajszaritos dolog nekem is igaz...


Pakolaskent pedig van a ricinusolajos pakolas. A ricinusolajat beszerezheted gyogyszertarba, kb 4 alkalomra elegendo mennyiseg 200 ft, szal olcso. En mar probaltam es nekem sokkal fenyesebb lett a hajam, a novekedest nem lattam rogton, de van ertelme.

Tobb fele keppen is lehet csinalni.

1. En ugy csinaltam, ami eleg gusztustalan, de bejott, hogy nyers tojassargajaval kevertem ossze az 1-2 evokanal ricinusolajat es az kentem ra a hajamra. Az egesz fejem ragagdt... Aztan felvettem egy zuhanysapkat es kb 3-5 oraig rajtahagytam, de volt olyan h ugy is aludtam. Aztam bo vizzel elobb leoblitettem majd (szilikon nelkuli) samponnal megmostam a hajam. A fenyesseg azonnal szaritas utan lathato volt a hajamon.

2. Vagy csak tuzhelyen egy edenyben felmelgited a ricinusolajat es ugy kened a hajadra. A tobbi ugyanaz.


Meg a fenyessegrol annyit hogy sok mulik a samponon. Nekem festett hajam van (ombre) es ez meginkabb szarad ezert mindig hasznalok balzsamot. En gliss kur sapmont es balzsamot+kifesolhetoseg konnyito spret hasznalok, ez nekem bevalt :-)

Remelem segitettem valamit:-):-)

2014. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)) a balea dm-es samponok mennyire jók?
2014. júl. 1. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!