Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet gyorsan megnövesz...

Hogyan lehet gyorsan megnöveszteni a hajat?

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Szia!Valahol lentebb olvastam egy bizonyos kávés hajpakolásról,ami jó a hajnövesztéshez,Viszont volt aki írta,h büdi és zavaróak a kiöblíthetetlen kávézacc szemek.Szerintem,ha kovaföldet szedsz,hamarabb nő és a körmöd is egészséges lesz a hajad mellett.
2008. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én kipróbáltam azt a kávés izét... És inkább magadtól várd meg amíg megnő..:S Mert ISZONYAT BÜDÖS, olyan mint a dara, és LEHETETLEN kiomosni a szemeket. Eldugítja a lefolyót, ha azt a koszfelfogót teszed a lefolyóba akkor az dugul el, és nemtudod kiszedni, mert olyan sok szem van, és míg kiszeded addig 5* annyi lefolyik. És egy hétmúlva is olyan a szagom mint egy bögre kávénak. Inkább szedj Revalid kapszulát. kicsit drága de viszont nemtelik bele fél napba.
2008. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

csatlakozom az előttem szólóhoz! nagyon rossz az a pakolás, és olvastam róla olyat hogy valakinek hullik is tőle..:S

én sem tudok róla semmi jót mondani, egyzser próbáltam ki, és mivel festett hajam van, látom a lenövésen hogy nőtt-e többet vagy sem. És semmi. Meg a szalakáli úgy csípte a szemem hogy csak na. Úgyhogy Revalid vagy Biovanne vagy egyzserű sörélesztő szedését ajánlom neked.

2008. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a válaszokat köszönöm.
2008. aug. 4. 13:05
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a Bánfi hajszesz vált be! Igaz, kicsit annak is fura szaga van, olyan gyógynövény illat. Viszont szerintem meg lehet szokni és tényleg láthatóan nőtt tőle a hajam!
2008. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
a Bánfi hajszesz mennyibe kerül? patikában kapható?
2008. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a DM-ben vettem, úgy emlékszem 700 Ft volt. A sampon- és hajápolási részlegnél keresd! Piros flakon, a használati utasítás rajta van.
2008. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ne hasznalj habot lakkot ne fesd stb mert attol torik a haj es nem no.nekem a kelstop hasznalt,egy flakonal hasznaltam el es azt mondtak hogy latszik h nott a hajam.
2008. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kávépakolástól nagyon megindult a hajam, és egy kicsit be is sötétedett! Aki nagyon szeretné, hogy megnőjön a haja, és nem finnyás, az próbálja ki!
2009. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
gyógyszertátrban lehet vennni yóyszerr..tonikot--hirtelen nagyon megnől a hajad és dús is lesz..probáltam tökjoo csak a gyógyszer nagy és már elegem volt naponta többször mindig lenyelnixD de a tonikor használom
2009. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!