Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogy tudom gyorsan megnöveszte...

Hogy tudom gyorsan megnöveszteni a mellem?

Figyelt kérdés
Plasztika mütét nélkül, valami praktika amitöl kicsit nö a mellem?
2010. okt. 20. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Optikailag szivacsos melltartóval./bár szerintem nem ilyesmire gondoltál/
2010. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fogamzásgátló tablettától nőtt, viszont híztam is tőle. Ma már nem szedem, mert többet ártott, mint használt.
2010. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Valami torna?

Nemszedek tabit, és hizni se szeretnék :|

2010. okt. 20. 19:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd növeszteni a melledet? Hány éves vagy?
2010. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

15

és viszonylag vékony + balettozok

2010. okt. 20. 19:08
 6/13 anonim ***** válasza:

tudod erről mi a véleményem?

egyrészt az,hogy fiatal vagy,és még nőni fog a melled,mert ilyen korban még nem fejlődik ki rendesen.

másrészt pedig azt hogy most (sok)mindenki nagy mellekre vágyik....DE...majd később rájössz hogy ennél vannak sokkal fontosabb dolgok is az életben..és ha igazán szeret téged valaki akkor kis mellel is szeretni fog.

tudom mit érzel, mert régebben nekem is voltak ilyen gondjaim hogy kicsi a mellem meg stb...de időközben megtanultam,hogy a nagy mellel egyrészt gondok vannak,másrészt a férfiaknak is jobban tetszik a kicsi,de feszes mell. (legalábbis az érettebb fajtának..:)


sose dőlj be az ilyen reklámfogásoknak,hogy mellnövelő kapszula meg stb...mind pénzlehúzás. ha nagyon látványossá akarod tenni ajánlom a push-upos melltartókat.:)

2010. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolóval. Még nőni fog a melled, vszleg már nem sokat, de ne is akarj nagy ciciket mert később szoptatás után lógni fognak.

Sokkal jobb a kicsi és feszes, és hidd el a legtöbb hapsinak ez jön be!

16/L

2010. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönööm :)

Van barátom, és nem szeretném, becsapni ha odakerül a sor.. hogy leveszem a meltartót és jé.. sehol semmi:)

Tudja h kicsik.. és nemzavarja tetszik neki :)

de engem zavar.. szóval ha tud valaki olyan mellizom erösitő gyakorlatot amitöl nagyobbnak tünik vagy növezsti irjoon *.*

2010. okt. 20. 19:28
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Mellizom erősítőtől épp h az a kicsi is el fog fogyni.. nem lesz tőle nagyobb.. pont ellenkezőleg. Nincs olyan módszer amitől nagyobb lesz a cicid, viszont a dekoltázsodat szebbé varázsolhatod egy kis "cici sminkkel" e mellett optikailag nagyobbíthatod is.Viszont szerintem is ciki ha felpumpálod a ciciket az égbe, aztán mikor leveszed a melltartót semmi nincs az áhított mellek helyén. Ha szeret így szeret, és te örülj ennek.
2010. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszi :)
2010. okt. 20. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!