Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen eredményt kapok, ha...

Milyen eredményt kapok, ha barnához kék mixtont keverek?

Figyelt kérdés
2.0-ás sötétbarnát használok, de picit megszívta a nap, és narancsos fénye lett. Ha legközelebb egy nagyon kevés kéket keverek hozzá, akkor vajon majd elfedi a vöröset, és egy szép hamvas, vagy természetes sötétbarnát kapok?
2014. júl. 23. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Arányoktól függ mit kapsz, elvileg szürke, szükésbarnás eredménynek kell lennie, nem valószínű hogy szép szín lesz belőle. De ha kevés a kék akkor marad narancsos, csak fakóbb. Szerintem ezzel pont nem kéne otthon kísérletezni.
2014. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szürkét nem bánom, csak narancs ne legyen. Ez egyébként is már olyan sötét, hogy majdnem fekete, szóval ahogy belegondolok, nincs is olyan sok lehetőség, csak se narancs, se kék fénye ne legyen. Gondolkodtam egy feketén, de 2 festésre elegendő (legsötétebb) sötétbarna festékem van még, nem szerettem volna kidobni.
2014. júl. 23. 14:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Vagyis hát.. nem tudom magában elfedi-e a narancsos fényt, mert ha igen, jó lenne, utána pedig festett hajra való UV-szűrős termékeket használnék.. csak hát jobb lett volna biztosra menni.
2014. júl. 23. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!