Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok erősen zsirosodó...

Mit ajánlotok erősen zsirosodó, gyenge tartásu hajra, ami ráadásul nagyon hullik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Most kb az enyémről beszélsz mert nekem is pont ilyen :((
2010. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Zsíros hajra nagyon jó ha egy-két tojásfehérjét habbá felversz, hogy olyan állaga legyen mint a hajhabnak. Azt kend rá a hajad azon területére, ahol zsíros. Ezt általában olyankor csináld mikor pl egész nap csak benn lustulsz és akkor felkened rá reggel, este lemosod, vagy este kened fel 1-2 órával lefekvés előtt és reggel mosod le. Rendszeres használat után nekem használt és felélénkítette a hajhagymákat is, ezáltal egy idő után a haj hullás is csökenhet, bár ez nem arra van. Hetente egyszer max ha tényleg nagyon zsíros akkor kétszer ajánlott alkalmazni. És válassz olyan sampont amit pont ilyen célra fejlesztettek ki, és csak ritkán balzsamozd, és ne fésülködj gyakran, mert azzal oszlatod el a hajszállakon a "zsírt". Hajhullásra jó az, ha hajmosás közben körkörös mozdulatokkal maszírzod a fejbőrödet, így is élénkül a vérkeringés, annak meg jótékony hatása van és én még tudom ajánlani a Bánfi hajszeszt, nekem jó volt, bár egyén függő szerintem. Sok sikert!
2010. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

A tojáshabot ki fogom próbálni.

2010. jan. 9. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!