Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szedjem ki a szöszt a...

Hogyan szedjem ki a szöszt a hajkefémből?

Figyelt kérdés
Már próbáltam meleg, szappanos vízbe, de csak vizes lett tőle és még nehezebb volt kiszedni. Mindig beakadnak a hajkefe sörtéi végén lévő kis gömbökbe. Köszönöm előre is a válaszokat! :)

2014. aug. 22. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Èn a kefèt egy olyan izèvel, bontófèsűvel vagy mivel szoktam kitisztìtani a wc felett:)
2014. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy az csak a hajszálakat szedi ki, a szöszt nem :( de köszönöm a válaszodat! :))
2014. aug. 22. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
szivacs?
2014. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én próbálkoztam már pár dologgal, de csak egy féle módon sikerült a hajkefémet kitisztítani: kézzel, amit sikerül kicsipkedek belőle, amit nem, azt próbálom kisollóval megcsipkedni, és aztán újra jöhet a kézi erő, és a sűrű fogú kis fésű. Ha már elfajult a helyzet, akkor akár ez egy fél/háromnegyed órás munka is lehet.

Az én kefém olyan, hogy kis műanyag gömb végű fogai vannak, azok körül pedik kis szálak, talán sertés sörte, vagy valamilyen vastag szőr. Nem tudom pontosan, mert kaptam, nem én vettem. Az szokott a gond lenni, hogy a kis műanyag gömbök köré tekerednek a hajszálak, és abba ragadnak bele a kis szöszök, na meg a sörték közé :/ Annyi még, hogy szárazon próbáld kitisztítani, nekem vizesen csak jobban elfajul a helyzet, és eredménytelen szenvedés úgy a vége..

2014. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom akkor úgy, ahogy leírtad.. remélem gyorsan meg lesz :) Nagyon köszönöm a válaszod! :)
2014. aug. 22. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!